Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hy Autóvásárlással kapcsolat...

Hy Autóvásárlással kapcsolatban írok. Hamarosan kezdem majd a jogsit, és tanácsra lenne szükségem hogy milyen autot lenne érdemes majd venni ?? 187 cm vagyok, így mindenképpen nagyobb autot tervezek venni.

Figyelt kérdés
Ár érték arányban melyik lenne jó választás ? Ford Focust, Opel Astra (H) néztem, esetleg Ford Mondeo MkIII-as.

2022. máj. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Háj Cecó!


Mindenképp négykerekűt érdemes venni, lehetőleg működőképest és olyant amit fenn tudsz tartani.

Mert ha fentiek nem állnak rendelkezésre, akkot tibeti (leg)gatyás(odó) galamb leszel!


Te Laza Lázár....te....

2022. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz esetleg?
2022. máj. 21. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért írt ilyet az egyes, mert ez nem ilyen egyszerű, hogy melyik a jó autó. Mennyid van rá, mi a fontos szempont számodra, mennyit mennél egy évben stb. ez mind nagyon fontos szempont. Ezek nélkül értelmetlen a kérdés. Alap esetben én egy 1.4 japán szívó benzinest ajánlanék, de az egy nagy méretű autóhoz gyenge. Én is 187 cm körül vagyok és egy 15-20 éves kisautóban elférek simán. Így is ragaszkodsz a nagy autóhoz?
2022. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A testmagassághoz nem az autó nagysága tartozik, hanem az üléskialakítás, ülésmagasság és hogy a fejed fölött mekkora a hely. Ezért kell elmenni, beleülni, kipróbálni, kényelmesen eléred -e a pedálokat és a kormányt.

Egyébként ha engem kérdezel, akkor csak Toyota, persze ezt én mondom, más mondhat mást. Bármelyik Toyotában el fogsz férni, esetleg egyedül az Aygo lehet szűkös, de pl. egy Yaris vagy Corolla tökéletes lesz.

2022. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan a válasz, amilyen a kérdés. Próbálj ki többet, és azt vedd ami kényelmes számodra és jó állapotú.

Így ennyi infó alapján senki nem fogja neked megmondani hogy milyet vegyél.

2022. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még azt sem tudod, hogy lesz-e valaha jogosítványod?

Ha -esetleg- levizsgázol, majd akkor ráérsz gondolkodni, hogy milyen tipusú, milyen korú, milyen felszereltségű autót tudsz vásárolni, és főleg mennyiért?

Addig csupán egyetlen dolog biztos, hogy 187 cm vagy.

(ez viszont egy autó vásárláshoz, roppant kevés)


Szóval, ne csodálkozz a válaszokon. ;)

2022. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!