Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200 liter üzemanyagkártya...

200 liter üzemanyagkártya 600Ft-ért, csalás?

Figyelt kérdés

A facebookon terjeng hogy rendelni lehet 200literes MOL üzemanyagkártyát kb. 600Ft-ért.


Ez biztos valami szélhámosság nem?


2022. aug. 4. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan elhiszed, hogy (hatósági áron) 96 000 Ft-nyi üzemanyagot valaki hozzád vág 600-ért?
2022. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima átverés
2022. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem hiszem el. Azon túl, hogy maga a hírdetés is gyanus, néhol magyartalan fogalmazással, az oldal url címe ami bejön sem magyar, sőt az alatta lévő kommentelők profiljai is gyanusak.

Az oldalon egyébként 3 kérdésre kell válaszolni, majd kéri a személyes adatokat, majd egy bankkártyát illusztráló ábrán a kártyaadatokat.


Szóval szerintem is csalás!

2022. aug. 4. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, nem semmi teljesítmény hogy ezt így összeraktad 😂😂😂
2022. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a cikket, erről van szó! Remélem a tv-ben is leadják majd, mert hogy mi nem dőlünk be, más még elhiheti.
2022. aug. 4. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Bolond vagy?
2022. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is kaptam. Nekem nagyon adathalászat gyanús a dolog, így nem is foglalkoztam vele. Megadod a létező összes személyi adatodat ingyen és dalolva és várhatod a kártyát, ami valószínűleg soha nem érkezik meg. A kommentek is elég gyanúsak. Ha megnézed a neveket és a hozzászólások mind ugyanolyan stílusú megfogalmazását, ott is kilóg a lóláb.
2022. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, közben olvastam a fenti linkelt cikket. Nem igazán lep meg.

Nekem az is gyanús volt, hogy a Mol hivatalos oldalán egy szó nem volt ilyen akcióról. fb-on is jelentettem, mint csalás.

2022. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!