Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem ajánlatos egy autósiskolán...

Nem ajánlatos egy autósiskolán belül az oktatóváltás? Milyen következménnyel járhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne egy másik oktató aki szimpatikusabb lenne és ismerős ajánlotta (sajnos így utólag), akivel elkezdtem kicsit lekezelő és eléggé feszengek az órákon, nem érzem komfortosan magam.. megfordult a fejemben a váltás, de lehet nem szerencsés 1 sulin belül váltani mert akkor az új oktató a régivel majd összebeszél hogy akkor bosszúból szivasson meg, esetleg a vizsgáztatóknak szól az oktató a nevemnél hogy szivassanak majd szét (bosszúból)...


Ajánlatos teljes iskolát váltani? Mit mondotok ? Azt se tudom hogy ezért indokolt-e váltanom, de nem érzem jól magam az órákon.



24L


2022. okt. 26. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Iskola váltásnál is megvan az, hogy az oktatók ismerhetik egymást.
2022. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én sulin belül váltottam oktatót. Elmondtam,hogy nem szeretnék vele vezetni,nem bírom a stílusát. Halál félelmem volt, mert állandóan telefonozott és headsaten beszélt. Januárban sikeres vizsgát tettem. Igaz másodjára sikerült. De többet nem találkoztam az első oktatóval...
2022. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én nemrég váltottam oktatót iskolán belül. Simán ment, az előző oktatóval egyáltalán nem kellett beszélnem.
2022. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az első óra után oktatót cseréltem, iskolán belül 😃

Igaz 2 hetet kellett várni a másikra, de elsőre meglett minden és jó hangulatba vezetgettünk.

2022. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!