Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok kb.1 200 000 ft-ig...

Írnátok kb.1 200 000 ft-ig megbízható, erős autótípusokat ami még jól is néz ki?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok és nem igazán tudok dönteni mert még nem volt autóm, de több típus is tetszik. Köszi!
2010. okt. 2. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Audi A3-A4-A6, Passat B5, Audi A3-A4-A6,Bora, Golf IV, Astra G, Vectra B, Corsa C, Octavia, stb, stb...
2010. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hmmm az Audis szekció kétszer sikerült :P
2010. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Attól függ mire akarod használni? Városban, minden nap vagy csak hétvégenként, nő vagy vagy férfi, ez az ár már magába foglalja az átírás költségeit is, egyedül használod vagy családdal, és mennyi amit egy hónapban rá tudsz fordítani (tankolás, biztosítás stb.) a fizudból?? Ha ezekre válaszolsz nekem akkor nagyon szívesen ajánlok egy kb. hozzád illő autót!
2010. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Subaru Impreza STI
2010. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Német vagy Japán, ők csinálják a legmegbízhatóbb autókat konkrétan az első válaszoló által ajánlott Audi igencsak jó választás lehet, vagy a kedvencem a Toyota Corolla vagy a Carina.
2010. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
kamaz
2010. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni? mennyit mennél vele?

Mi számít jobban az alacsony fogyasztás vagy a nagy teljesítmény?


Ha a fogyasztás szempont akkor dízelt vegyél pl Ford Focus, Opel Astra.

Ha a teljesítmény a fontos akkor Hondát vegyél, abból a legtöbb benzines és elég erősek.

Én ültem Civicben és úgy veszi a kanyarokat mint a fene. amiben ültem az 1.4-es volt, az nem volt túl erős de van belőle VTi ami 1.6-os 160LE-s és 1.8-as is van.

Azok vmi brutális gépek. A legolcsóbb VTi 1 millió amit én láttam.

A legjobb bennük hogy normál használat esetén nem fogyaszt többet mint bármelyik 1.6-os de ha odalépsz akkor megindul a gép, persze akkor a fogyasztás is megugrik.

2010. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Seat Cordoba/Ibiza 1,4 2003 utáni kocsik sztem városba rohangászni jók és még baromi jól is néznek ki. Én is vennék ilyet habár a 2000-es Cordoba is baromi jó nekem.
2010. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én minden tekintetben egy Toyota Corollára szavazok.

Elmondom röviden miért:

Egész kicsia fogyasztása, a létező legmegbízhatóbb autó, egy régi darabbal se fogsz leégni a pályán, mert megy rendesen.


De tudodmit: Ebben a kérdésben már a teljes német vs japán autó kérdés kitárgyalásra került. szerintem olvasd végig.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__748..

2010. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ezer köszönet a válaszokért! A KAMAZ-t lehet hogy még meggondolom :D

Fiú vagyok, nem vagyok az a vagánykodó típus de szeretném ha előzésnél nem azon kellene gondolkodnom hogy biztos sikerül-e, ezért számítana az erő. Inkább hosszabb, autópályás utakra használnám külföldi meló miatt! És azért szeretném hogy "nézzen ki valahogy" mert szívesen szeretnék beleülni az első saját kocsimba :) Így melyiket ajánljátok?

2010. okt. 2. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!