Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szegeden hol, melyik üzletben...

Szegeden hol, melyik üzletben lehet minőségi krokodil emelőt venni?

Figyelt kérdés
Nem ilyen Obi, Praktikeres hulladék vackokra gondolok, hanem valami eredeti német, vagy tényleg minősegi szerszámra.
2023. ápr. 9. 08:32
 1/7 L.. István ***** válasza:
Oda mennék, ahol autófelszereléseket/alkatrészeket árulnak, mondjuk a Bárdit nézd meg. Pénzt vigyél sokat.
2023. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a gond azokkal?

Úgyis kibakolod az autót, mindegy milyen márkát raksz alá. Ezért nem is értem.

2023. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Az Obi-féle Lux is német...

De azok pl jók.

Gyártó tökmindegy, csak olcsó ne legyen lényegében.

2023. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom a kérdező is belefutott abba a krokodilba, ami kb celofánból van hajtogatva, műanyag kerekekkel.

És azokért is van pofájuk 10-en ezreket kérni.

Meg kell nézni tényleg, amik ki vannak bontva.

2023. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a krokodil emelő boltban.
2023. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szegedi, nem ismerem hogy ott milyen üzletek vannak. Netről tudsz rendelni olyat, ami ipari, szervizeknek szánt. Viszont az nem a 20-30e Ft-os kategória, hanem simán hat számjegyű és nem is biztos, hogy 1-essel kezdődik. A többségnek, évi két kerékcserére, ahol nem napi munkaeszköz, nem biztos, hogy megéri ennyit beruházni.
2023. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Gondolom a kérdező is belefutott abba a krokodilba, ami kb celofánból van hajtogatva, műanyag kerekekkel."

Én 5-6 éve 7-8e Ft-ért vettem krokodil emelőt a Lidl-ben. A mechanika anyagvastagságával semmi bajom. A kerék sem műanyag, hanem vas. Ellenben a munkahenger folyamatosan fossa több helyen is az olajat. Ettől függetlenül érdekes módon még emel. Csak a polcon, ahol tárolom mindig fel kell törölni utána az olajtócsákat.

2023. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!