Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem oktatnak magyarorsza...

Miert nem oktatnak magyarorszagon valami premium kocsival? Pl Mercedes?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Oktatnak, de, hogy mi értelme azt nem tudom...


Kényes az újgazdag gyerekek p*csája?

2023. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
98%

Mi van, savanyú a szőlő?

Nem ilyeneken tanultam, nincs is luxusautóm, de legalább nem tagadom meg bujtatom gyűlölködés mögé, hogy ha megtehetném, akkor lenne.

2023. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen azért mert drága és a legtöbb oktató nincs kitömve pénzzel annyira hogy a fasza prémium autóját gyilkolja a tanulókkal a vàrosban.
2023. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11

nem tudom, en nem vagyok gazdag :D

2023. máj. 13. 21:17
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Kényes az újgazdag gyerekek p*csája?"


Most nem azért, de ha amúgy is több millióért magán iskolába jár a gyerek, magántanár jár hozzá, olyan szakon tanul, ahova átlag ember be sem kerülhet anyagiak miatt, akkor miért tanulna vezetni egy lefingott 20 éves Suzukin?


Én mondjuk simán el tudom képzelni, hogy egy Orbán, Mészáros, Lázár vagy akármelyik NER-es gyereke valószínűleg nem Pesterzsébeti autós iskolában fog 2 hónapot várni az oktatóra, hanem adott esetben házhoz jön hozzá kocsival egy oktató.

2023. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!