Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az embernek rossz a hallása...

Ha az embernek rossz a hallása (nagyot halló) akkor úgy is lehet kamion sofőr? Mert anyukám azt monda hogy nem. én viszont nagyon szeretem a nyerges vontatókat (főleg az amerikai csőrösöket:D Peterbilt), és nagyon szeretnék kamion sofőr lenni.

Figyelt kérdés
Most mit tegyek?
2010. okt. 11. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nem.
2010. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Ahhoz hogy kamiont vagy autóbuszt vezess orvosi alkalmassági vizsga kötelező amibe beletartozik a hallásvizsgálat is. Én autóbuszvezető vagyok úgyhogy tudom hogy milyen vizsgálatok kellenek.
2010. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én meg kamionozok, attol függ mennyire hallasz nagyot, ha csak kicsit akkor talán igen, de ezt meg kéne vizsgáltatnod,
2010. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
annyira hogy halló készülékem is van. akkor már nem lehetek sofőr igaz? na de nem értem hogy minek kell oda tökéletes hallás?
2010. okt. 12. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Tessék?
2010. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért mert ott nem egy "kiasutot" vezetsz, és pl: egy busszal azért viszel mondjuk 50 embert tehát felelsz az ö életükért is, és pl. ha defektes lesz a hátso ikerkerék egyik fele akkor azt nem biztos h "megérzed" de viszont meghallod! és ha megálsz akkor máris a jo hallásodnak köszönhetöen nem "öltél" meg meg senkit, ezalatt értsd azt h még idöben megáltál mig "irányithato" volt a busz és nem borult fel vagy nem karamboloztál! és kamionnál is kb ugyanez a helyzet, mert ott azért ha letolsz egy személyautot 40 tonnával nem biztos h sok maradna belöle
2010. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*kisautot
2010. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!