Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókereskedésben, az ugyanoly...

Autókereskedésben, az ugyanolyan márkájú motorkerékpárhoz is tudnak alkatrészt beszerezni?

Figyelt kérdés

Pl ha a Suzuki DL650-esemhez kell valami, akkor az autókereskedésben tudnak segíteni, vagy csak ezt a márkát fogalmazó motorkereskedésben?

Többször olvastam a típus facebookos csoportjában, mikor valaki alkatrészt keresett, hogy menjen be a kereskedésbe azok meghozzák, igen ám, csak motorkereskedés kevés van az országban, így annak könnyű akinek van a városában. Ott is megkérdeztem, de csak annyit írtak, hogy elvileg igen, de nembiztos, hogy nekik van motoralkatrész adatbázishoz hozzáférésük, vagy kapcsolatuk a motorgyártóval, raktárral, mert csak autós vonalon rendelnek . Itt talán valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata.


2023. jún. 9. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

" Ott is megkérdeztem, de csak annyit írtak, hogy elvileg igen, de nembiztos, hogy nekik van motoralkatrész adatbázishoz hozzáférésük, vagy kapcsolatuk a motorgyártóval, raktárral, mert csak autós vonalon rendelnek "

Te magad leírtad.

2023. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Mármint a facebook fórumon kérdeztem.
2023. jún. 10. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, kereskedőt kell megkérdezni. Tudod: telefon, apostolok lován benyargalsz, füstjelek stb...szóval kommunikáció a kulcsa mindennek.


Egyébként pedig:

Én a gsxremhez innen rendeltem alkatrészeket anno.(feszültségszabályozó, index cuccok ):

[link]

2023. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Nem SOS a dolog, csak tegnap este gondoltam kiírom hátha van valakinek ezzel tapasztalata. Az OEM partstól szoktam rendelni ha valami cikkszámos kell, de néha tele van a hócipőm. Egy vázvédő gumit vagy 3 hónapig hoztak, és szerintem simán meg is feletkeztek róla, kicsit én is, mert nem volt sürgős a télen, de mikor reklamáltam, akkor érdekes módon itt volt 1 hét alatt. Majdnem 1 hónapja rendelt, a fékpofa, és a nyereg közé való lemez is tegnap jött meg.

Facebookon meg írta valaki, hogy motorkereskedésben, ezt a vázvédőgumit párban kapta annyiért amennyiért én az 1 darabot vettem.

Kösz a linket, de ahogy néztem itt nemcsak a posta, de az alkatrész is drágább mint nálunk, és lehet előbb se jön meg.

2023. jún. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!