Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest - Eger táv autópálya...

Budapest - Eger táv autópálya nélkül kb. mennyi idő hétköznap? (Nap közben)

Figyelt kérdés

Szemben egy autópályával mennyit bukik az ember?


Egy átlag nem rohanó tempóval gondolkodva mondjuk.



2023. júl. 2. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
google maps
2023. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1: személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Nem véletlenül.
2023. júl. 2. 14:49
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Végig pálya: másfél óra

Pest megye matricával: 2 óra

Csak főutakon: 2 és fél óra

2023. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#2: Ne fárassz plíz.
2023. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Autópálya nélkül, ha nincs semmi forgalmi akadály, körülbelül egy órával hosszabb a menetidő, mint az M3-as és M25-ös autópályákon. Keresztül kell menni kell menni Kistarcsán, Gödöllőn, Hatvanon, Gyöngyösön, hogy csak a nagyobb településeket említsem. Szerintem nem éri meg.
2023. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5: egy oda-vissza út kapcsán gondolkodom. Nagyon durván emelték a 10 napos matricát. Főleg ennek a kapcsán.


Köszi a válaszod!

2023. júl. 2. 15:36
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Minimum 2 órát nyersz plusz nem kell a lakott területeken és a lámpáknál pöcsörészni meg a traktorokat kerülgetni.

Szerintem megéri.


Ha van Pest megye matricád, úgy már elgondolkodtató, mert akkor Hatvanig mehetsz a pályán és úgy már csak 1 órát nyersz és úgy Gödöllőn sem kell végigszopódni.

2023. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fáj a matrica ára, akkor mindenképp jobban jársz az országúttal, km-re kb ugyanannyi, viszont a fogyasztásod jóval kevesebb lesz.

De busszal még olcsóbb, és az még gyorsabb is.

2023. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vonattal 2 óra és kedvezmény nélkül oda-vissza 5000 forintból megvan és akkor nem számít semmi más sem.
2023. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8: még megrágom a dolgot.


Köszönöm a válaszod!


Sajnos az 1 napos változat csak jövőre jön. Meg nem tudom, hogy lesz kitalálva. Remélem 2db 1 napossal (egy oda-vissza útra) jobban jár az ember, mint a 10 napossal, de amilyen mocsok módon csinálják lehet nem.


Még kitalálom mi legyen...

2023. júl. 2. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!