Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tömítsem a szélvédő alját?

Mivel tömítsem a szélvédő alját?

Figyelt kérdés
Klímát tisztítottam az autómban, ehhez le kellett szednem egy műanyagot, ami a szélvédő aljára illeszkedett (motortér felöl). Visszaraktam és látom, hogy két helyen is egy kicsit eláll a szélvédő aljától, nem zár szorosan. 2007-es autó. Gondolom baj, hogy ott be tud folyni a víz, a szélvédő alá. Mivel tömítsem/ragasszam össze az üveget és a műanyagot? Eddig nem volt ott semmilyen ragasztó, vajon hogy nem folyt be a víz a szélvédő alá?
2023. júl. 3. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Fugaszillel szépen eltudod tömitani és az oda fogja.
2023. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha odaszilózza, hogy szedi le legközelebb? Mindig kapargatja? Elvileg kell lennie a műanyag alatt is esőcsatornának, ami elvezeti a vizet. Legalábbis a szintén 2007-es autómnál ugyanígy volt. Nem tudom milyen típusról van szó. De ott nem volt gond, hogy a szélvédő alatti műanyag nem hermetikusan zár.
2023. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!