Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak nekem van rossz tapasztal...

Csak nekem van rossz tapasztalatom a márkaszervizekkel?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy lehúznak és a szaktudásuk sincs a helyzet magaslatán.

Pl volt, hogy a csomagtartót nem nyitotta a központi zár, csak kulccsal lehetett kinyitni, elvittem szervízbe, de elrontották, a csomagtartót kinyitja már a központi zár, de a tanksapka ajtó azóta nem záródik be. Kézzel ki lehet nyitni, nem zárja le


Meg más problémával is voltam márkaszervízbe, kétszer is, megcsinálták, de nem sokkal később újra előjött. Harmadjára nem viszem már vissza.


Elviszem inkább a faluszéli Jóska Műhelybe


2023. júl. 26. 00:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem egyszerű az biztos.
2023. júl. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked. Márkaszervizen keresztül vett faterom motort, márkaszerviz intézte az új rendszámot és a gumicserét. Sikerült úgy megcsinálni, hogy behúzás nélkül folyton fogott az első fék.
2023. júl. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy darabszámra mennek és nem minőségre. Én koccanás miatt vissza az autót a szervizbe. 3héttel azelőtt voltam ott. Átnézték megint az egészet (pedig csak ott kellett volna ahol kapta az ütést) majd mondták, hogy a fék folyadék cserés, amit 3héttel ezelőtt elvileg cseréltek.....
2023. júl. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem fogok a márkaszerviz mellett érvelni, de tudod, en bloc a "rendes", azaz legális szervizek legnagyobb előnye az, hogy oké, lehet valami problémát okoztak az autódon, viszont a jótállás kötelezi őket, vissza tudod vinni és ingyen meg kell, hogy oldják.


A "faluszéli Jóska Műhelyben" ezt felejtsd el.


Ha te inkább a jóskával kockáztatsz, hát szíved joga. Csak aztán ne olvassak itt megint olyan kérdést majd, hogy 2 hónapja nála az autó, meg kérdezés nélkül cserélt ki dolgokat, meg hasonlók...

2023. júl. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, milyen a faluszéli jóskaműhely. Az én Honda motorom pl. olyan szereli, aki évekig volt Yamaha márkaszerviz alkalmazott. Inkább bízom rá a gépet, mint egy márkaszervizre. Megfizethetőbb és lelkiismeretesebb.
2023. júl. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyedül dolgoznak sokszor normálisabbak mint a szervíz. Egyébként volt ahova 2x vittem vissza az autót, mert egy felső holt ponti jeladót nem tudtak normálisan kicserélni(emiatt trailerezni kellett) , egy k@rva egyszerű 20eves szívó benzines autóba. Harmadjára gyalog úgy mentem vissza, hogy most megb@szok valakit, hát a vissza adták a "szerelés" árát. Pedig egy kis kifejezetten autó villamossági szerviz. Wtf? Az ilyeneknek hogy vagy munkájuk?
2023. júl. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A hangsúly leginkább nem is a lelkiismeretességen van. A probléma az, hogy erősen hiányos a felszerelésük. Szerszámok és eszközök nélkül egyszerűen nem lehet megbízhatóan dolgozni és ezekből jönnek a klasszikus "most volt vezérlés cserélve és furcsán jár a motor" típusú kérdések, csak hogy egy példát mondjak. Hát persze, a jóskának nincs rögzítőszerszáma, így kerül rá az évek során 86 jelölés, aztán már azt sem tudja, hogy melyiket kövesse, meg észre sem veszi hogy véletlen arrébb fordult valami és kész a baj.
2023. júl. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az érdekes, hogy márkaszerviz vagy nem, hanem hogy milyen értékelései vannak. A net korában már nem vakon megyünk valahova, hanem olyan helyre, aminek minimum több száz értékelése van, nem 4-5, és ezek többsége pozitív, elolvassuk, miket írtak róla, illetve a szerviz nevére is rákeresünk, hogy fórumokból milyen vélemények jönnek elő rá.


Aki pusztán találomra megy manapság szervizbe, az megérdemli, amit kap.

2023. júl. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Én dolgoztam márkaszervízben, és hidd el sem a felszerelés sem a kollégák nem különböztek a "JóskaPista" szervizektől. Sőt...

😑

2023. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
#9 Hát ha nálatok nem volt felszerelés, akkor megkérdőjelezem, hogy márkaszervizben dolgoztál.
2023. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!