Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo mk3 motorvezérlő...

Ford mondeo mk3 motorvezérlő cikkszámát hogy kell értelmezi?

Figyelt kérdés
Adott egy 2006-os Ford mondeo, 2.0 tdci (n7bb) részecskeszűrős autó. A motorvezérlő cikkszáma pedig a 6S71-12A650-BE, már hetek óta keresgélek de nem találok, márkaszervízbe is telefonáltam ahol kaptam egy alternatívát de azt a kódot sem találom, új motorvezérlő egyenlő a gazdasági totálkárral. Tehát a valódi kérdésem az lenne hogy lehetséges esetleg hogy egy BC, BD végződésű motorvezérlő is jó lenne? Vagy esetleg miket kéne kicserélni még hogy egy másik cikkszámú motorvezérlő is működjön? Köszönöm a válaszokat!

2023. aug. 1. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnék egy chiptuningokkal foglalkozó céget, ők jobban képben vannak etéren, és akár még tudnak is alternatívát, illetve én úgy tudom, hohy csak úgy nem cserélgetheted a vezérlőt és a hozzá tartozó modulokat vagy immot, mert ezek össze vannak párosítva,mint mikor új kulcsot veszel, azt is fel kell tanítani. Szóval kellhet egy hozzáértő autóvillamosságis.
2023. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!