Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt Opel Astra f...

Mennyit fogyaszt Opel Astra f 1,6 benzin, 1993 évárat?

Figyelt kérdés
8 szelepes

#Opel #SosemOpel
2023. aug. 9. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10: ha valami tucatautorol van szó amiről van 600 adat akkor még lehet pontos is.


Ha valamilyen autóról csak pár feltöltés van akkor az igen csak torzítja a képet.

2023. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, vannak trollok ott is, akik beírnak ilyen 2 literes fogyasztásokat, mert azt gondolják, hogy mekkora poén. Vagy nem tudom mi jár az ilyen emberek fejében ilyenkor... De ők elenyésző számban vannak. Ezért nézem ott is az átlagot. Abban nem lesz nagy súlya az ilyen nem valós adatoknak. Továbbá én úgy szoktam beállítani, hogy csak azoknak az adata legyen benne, akik legalább 1500 km óta vezetik a tankolásokat. Így az alkalmi Troll Pistik / Hans Regenkurtok eleve kiszűrhetőek.

Mondjuk pont az F Astra, ami nem egy olyan hatalmas ritkaság, hogy csak limitált sorszámozott példányok készültek volna belőle. Be kell írni a konkrét típust és megnézni mit ad rá!

2023. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt én mind értem, én is beállítom ezt az 1500-as dolgot.


Pl az én öreg mercimre átlagnak 6,7-et hoz kerekítve, minimum 5,5, maximum 11,2 liter (na ez tuti troll volt)....

De ha megnézed a 6,7 is 1 literrel magasabb mint amit a magyarok hoznak ezzel az autóval. Nekem is 5,7 az átlagom :)


Németek nem vezetnek annyira spórolósan autópályán (sem), mennek max sebességgel, nem érdekli őket ha ott 1-2 literrel többet eszik már az autó. Szóval így értettem a torzítást.

2023. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!