Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen elegáns utazóautót...

Milyen elegáns utazóautót ajánlanátok 6 millió forint körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg egy 2000 res dizel autóval járok, ami kéziváltós. Mivel elég sokat utazok hosszabb távokat mert a munkámmal jár, és gyakran megyek ki ügyfelekhez, valami olyan autót keresek amivel jobban lehet haladni az autópályán, automataváltós, és nem egy golf gti mert az minden csak nem elegáns. Félreértés ne essék remek autó csak nem nekem lett kitalálva.

Amiken én gondolkodtam bmw f10, 530/535d, audi a6 bitdi.

De kíváncsi vagyok nektek van e bármi más ötletetek.

Válaszokat előre is köszönöm!

Mielőtt bárki trollkodna a mostani autómmal is lehet haladni nyilvánvalóan, de egészen más egy 8 sebességes 250 lóerős autóval autópályázni mint egy 170 lóerős autóval véleményem, illetve tapasztalatom szerint. Azt se szeretném hallgatni hogy ne nyomjad az autuópályán hülyegyerek mert nem ez a célom aki hasonló autót vezet az tudja mire gondolok.



#6 milliós utazóautó #6 milliós elegáns autó
2023. okt. 9. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"de egészen más egy 8 sebességes 250 lóerős autóval autópályázni mint egy 170 lóerős autóval véleményem, illetve tapasztalatom szerint"

Nem.

2023. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

Ami neked kell az a komfortos utazás.

Ha jól értem főleg pályáznál vagy haladósabb utakon mennél nem városi környezetben.

Autópályán pl szerintem édes mindegy hogy automata vagy manuális az autó mert ha nincs dugó akkor több 100km-ert mehetsz anélkül hogy váltani kellene.

A városi vezetés ami fárasztó ha manuálisváltós az autó.

Az meg hogy 170lóerőssel más menni pályán mint 250lóerőssel nem biztos,főleg nem Magyarországon ahol bűntetlenül kb 145el mehetsz amihez még a 170ló is kellően dinamikus.

Én utaztam haza egy bérelt 2020-as Audi A6-ossal németből. Csak 163lovas verzó volt de nem mentem vele semmivel sem másképpen mint a saját 2017-es 220lovas A4-esemmel ami mellesleg manuális.

Az A6-os komfortosabb és még csendesebb,az hogy a motor gyengébb nem venni észre ilyen jellegű utakon,belököd a tempomatot aztán visz.

2023. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
nem mindegy hogy 2000 vagy 2500 fordulaton duruzsol és rezeg a motor , 100km leszarom de 300km fölött azért számít . 2015 körüli 3literes dízel e merci már jó utazó autó
2023. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem hagy a németeket. Nézz rá a Renault Talisman-ra!
2023. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A6 bitdi-re szavaznek. Esetleg egy ujabb skoda octavia 2.0 crdti-vel. B7 passat, hasonlokat mar tudsz talalni.
2023. okt. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg b7 passatom van 170 lovas
2023. okt. 10. 07:06
 7/7 Zizizabalo ***** válasza:
Ha kicsit el lehet vonatkoztatni a német vonaltól, akkor Renault Talisman. Amúgy S merci, tudják lakatosék is mi a jó.
2023. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!