Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 3.0 bemerjem vállalni...

Audi A5 3.0 bemerjem vállalni személyi hitelből ?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem pl. az a baj csak 1,5 millióm van rá meg ha eladom mostani kocsit akkor talán azzal 2 millió de megkéne még toldani csak nem akarnám a javítást is abból csinálni szóval legalább 1 évig kellene használnom szerviz nélkül az mennyire lehet reális ??


2023. okt. 21. 17:26
1 2 3 4
 21/35 dirtboy ***** válasza:

Szerintem is felejtős mert pikk pakk lenullázhat egy ilyen autó.

Viszonylag étvágya is van egy 3.0 240lovas autónak akkor is ha diesel.

A kerekek alatta nem tudom olvastad e hogy 19collosak amik kellenek is ekkora kasztnihoz hoz jól mutasson.

Nézd meg mennyi lenne pl egy másik szett gumi ha elkopik.A fékek is egy 240lóerős autóban már elég nagyok és drágák.

Nagyon sok olyan hiba lehetőség van egy ilyen autóban ami akár milliós tétel is lehet. pl automata váltó hiba vagy akár egy vezérműlánc csere is elég költséges mert a motort is ki kell venni hozzá.


Gondold meg ezt a vásárlást mert a lilla köd hamar elszál mikor már megszokod de a kiadások megmaradnak.

2023. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 mindentudó99 ***** válasza:
78%
Az első szervíznél ott hagysz 500 ezret. Mondjuk nem ertem miért írtad ki a kérdést te már eldöntötted hogy megveszed.
2023. okt. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
78%
Nekem elég gyanús hogy troll kérdés,főleg mostanában elég sok prémium autós hülye kérdés aki csak reakciókat vár.Bár van nem egy ennyire fogalmatlan ember aki komolyan kiírna ilyen kérdést
2023. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Számomra minden kérdés komolytalan, ahonnan elszivárog a kérdező. Mert vagy troll, vagy nem azt kapta amit "hallani" szeretett volna, vagy nem volt túl fontos, csak ábrándozik.
2023. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Igen vártam volna megerősítést is nem csak szidkozádst..


Nektek ha van álmotok vagy valami akkor azt várjátok hogy csak belétek rugjanak? Nem esne jól gondolom nektek se..,

2023. okt. 22. 20:07
 26/35 anonim ***** válasza:
79%

Felelős gondolkodású ember nem fog megerősíteni egy felelőtlen döntésben. Még hitel nélkül is hatalmas kockázat megvenni egy ilyen autót, ha nincs a fiók mélyén legalább 1 milla egy nagyobb javításra.

Nekem is Suzukim van, én is álmodozom egy szebb, gyorsabb, kényelmesebb autóról, de racionálisan gondolkodom. Mi prolik vagyunk, nem engedhetünk meg magunknak ilyen autót.

2023. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Aki hagyja magát az proli is marad lehet te ezért maradsz az én nem fogok az maradin
2023. okt. 22. 20:57
 28/35 anonim ***** válasza:
Senki nem szitkozódott. Csak közölve lett, hogy hülyeség amit csinálni akarsz. Nyilván szar ezt hallani. Az álmaidat úgy tudod megvalósítani ha teszel értük, és az nem azt jelenti, hogy vegyél fel hitelt, hanem, hogy dolgozz meg érte, hogy megengedhess magadnak egy ilyen autót. Nem a vágyainkhoz szabjuk a lehetőségeinket, hanem a lehetőségeinkhez a vágyainkat. Ha nem akarsz proli maradni akkor kezdj el azon dolgozni, hogy ne legyél az. Azzal, hogy megveszel egy ilyen autót még ugyanúgy proli maradsz. (Már ha így definiálod magad)
2023. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Az lehet proli maradok fizetésben de még is te szállsz ki suzukiból én meg egy Audiból a5-ből és ha látod akkor irigykedni fogsz azt látod majd én jobb vagyok nálad és más is ezt látja aki alattam van


Lakást is hitelből vesznek minden hitelbőél megy már manapság

2023. okt. 22. 21:28
 30/35 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem hitelre van a lakásom sem az autóm. Semmit nem veszek hitelre, csak olyan dolgokat veszek meg amire van pénzem. Teljesen mindegy, hogy miből szállok ki, engem az a tudat nyugtat meg, hogy van annyi pénzem a bankban, hogy ha az elkövetkező pár évben egyetlen forintot sem keresnék, akkor is a jelenlegi életszínvonalamon tudnék élni. Azt meg legkésőbb a tinédzser kor végén ki kell nőni egy egészséges lelkületű embernek, hogy az érdekelje mások mit gondolnak róla és mások véleménye miatt akarjon pl. ilyen autót venni.
2023. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!