Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szempontokat vegyek...

Milyen szempontokat vegyek figyelembe használt autó vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Újabbra cserélném az autómat, de sajnos nem igazán értek hozzá. Azt tudom, hogy kicsit szeretnék, amit könnyen lehet navigálni. Szeretnék bele klímát is. Én max 2008-asra gondoltam, persze jó lenne minél fiatalabb, hogy minél tovább tudjam használni. De ne is legyen túl modern, falra mászok az ilyen olyan kütyüktől, amik át akarják venni a vezetést. És persze legyen jó állapotú, karbantartott. Milyen szűrőket állítsak még be? A használt autó.hu N nézelődöm.
2023. okt. 31. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

2008-ban nem nagyon volt már klíma nélküli autó.


A többit könnyen be tudod állítani.

Kivitel: Ferdehátú

Évjárat: mondjuk 2006-2010

Ár: ?-?

Üzemanyag: Benzin/Dízel (ha rövid távokat mész, akkor inkább benzin)

2023. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, ha azt írják, hogy "csak tölteni kell a klímát", az legtöbbször kamu.
2023. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mid van most? Az a gond, hogy régi autót újonnan ritkán lehet venni, szóval a technika az bizony modernebb, bonyolultabb, esetenként drágábban javítható lesz.
2023. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!