Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől csinálhatta ezt a kocsi?

Mitől csinálhatta ezt a kocsi?

Figyelt kérdés
1.2 benzines autóm van. Beinditottam viszont villogott a check engine lampa a muszerfalon. Elindultam mondom hatha eltunik, de nem tunt es nehezen ment a kocsi, illetve razkodni is elkezdett 6haznyit mwntem vele, megalltam, leallitottam majd ujra inditottam es addig adtam a gyujtast amig el nem tunt a muszerfalrol es ugy indultam. Utana jo volt. Mitol lehetett ez? A hideg miatt tovabb kell gyujtast adni ra? Melegiteni kell picit a motort? Tegnap nem jelezte viszont bwindultt razni kezdett, leallitottam, ujra be es jo volt. Mitol lehettek ezek?

2023. nov. 5. 10:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz írásért, gyorsan írtam
2023. nov. 5. 10:42
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs a fejemben beépített, nagyhatótávolságú wifis diagnosztikai gép. A félreértések elkerülése végett: más itt lévők fejében sincs.


Talán keress egy szervizet.

2023. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Mi nem Szerelők vagyunk. Fogd mán fel Kérdező. Ne itt pazarold az időnket, erggyé el Szervízbe. Ottan megmondjàk Néked.
2023. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 De, szerelők vagyunk. Vagyis te nyilván nem, de mások igen, ezért tudják, hogy erre a kérdésre innen nincs válasz. Aki nem ért hozzá, az azt hiszi, hogy ilyen információk alapján van egy varázsmegoldás és hipp-hopp megjavul az autó. Aki ért is hozzá (tehát nem te), az tudja, hogy ez nem így van. Több ok is lehet és mindegyik okot kiválthatja több különböző probléma. Tehát simán kétszámjegyű a problémalista. Erre a jelenségre kapásból tud mondani bárki hozzáértő vagy 10-12 lehetséges hibát.


Úgyhogy max tippelni tudunk, de annak meg mi értelme? Mondjam azt, hogy szerintem gyújtás? Az is lehet főtengely jeladó, kábel, trafó, gyertya, ezek közül akár több is... mi, cserélje ki mindet? Rákölt ezek cseréjére 50 ezret és utána még mindig szar lesz, mert nem is gyújtás volt, hanem valami más.


Nem rosszindulatból mondjuk, hogy vigye szervizbe. Saját maga érdeke, mert a tippelgetésből csak pénzkidobás van. Ha nem akarja szórni a pénzt a nagy büdös baszott semmire, akkor el kell menni szervizbe és pontosan diagnosztizálni, kiszűrni a lehetőségeket és behatárolni a pontos hibát.


Sajnálom, ha mások képtelenek megérteni, hogy a "menj szervizbe" egy segítség és nem mellesleg a legjobb tanács, amit a kérdező kaphat.

2023. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
🤷.
2023. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De ugye nem azt akarod mondani, hogy a már járó motorra még nyomtad rá az indítót...?
2023. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, el kell vinni szerelőhöz, kiolvasni a hibakódokat kezdetnek. Az soha nem javasolt, hogy addig indítatunk, míg hátha nem jelentkezik átmenetileg a hiba, aztán használjuk tovább, mert éppen jónak tűnik az autó
2023. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Viszem vezérlésre 3nap múlva. Átnéznek mindent, remélem tényleg csak a hideg befolyásolta
2023. nov. 5. 13:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a hideg lenne az akkor minden autó ezt csinálná!!!
2023. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha villog a check engine a lehető leggyorsabban szerviz. Lehetőleg traileren. Nekem akkor villogott, ha egy henger nem kapott gyújtást.
2023. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!