Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 600...

Milyen autót vennétek 600 ezerért?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a videóról jutott eszembe a kérdés. Követem a srácot régóta, és fura, hogy pont egy Lanciara esett a választásuk ezért a pénzért. Azt gondolná az ember elsőre, hogy ez az autó különösen csak nyeli a pénzt, ezek szerint ez nem volt elsődleges szempont. Van ennek a videónak korábbi része is, amikor gondolkodnak típusokon, ott még Toyota Aygo, Mitsubishi Colt is szóba jött. Értem, hogy a barátnőjének vették, meg a forma is fontos, csak révén, hogy a srác ért az autókhoz nekem kicsit furcsa volt a választás.


Azon csodálkozom, hogy ilyen klasszikus autók, mint pl. Ford Fiesta, Suzuki Swift 2005 utáni szóba se jöttek, pedig ezeket is megcsipni már 600 ezerért a jobbakat.


Ti mit vennétek ennyi pénzért, ha a viszonylag pénztárcabarát fenntartás is tényező?



2023. nov. 5. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan japán vagy német autót, aminek egyszerű a motorja és még nincs teljesen szétrohadva. Nyilván azért is ennyi a lancia, mert a kutyának se kell.
2023. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű szívóbenzin ajánlott ennyiért. A lány 600-ért akart kényelmet, ezért erre esett a választás. Városi használatra kiváló lehet, ha esetleg lerobbanna, nem 200 km-t kell trélerezni. De ezek faék egyszerű autók, max. az alkatrész szerzés lesz nehéz, ha arra esik a sor, mivel ritka autó. Fenntartása olcsó lesz, ha rendesen karbantartják. Az ilyen idős autóknál főleg az állapot számít, nem a típus, főleg ha csak városon belül szaladgálásra lesz.
2023. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Eszembe nem jutna ennyiért autót venni.
2023. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Peugeot 206
2023. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Citroen C5 I, Opel Omega, Astra G, Mitsubishi Galant/Carisma.
2023. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Peugeot 206"


Nekem is ez jutott eszembe. Csajos autó is, jó forma, kicsi is, a szempontjainak pont megfelel. Ezért a pénzért viszonylag jó darabokat kapni, és a fenntartás is normál költség.

2023. nov. 5. 20:37
 7/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon elszálltak az árak. A feleségemnek vettünk pár éve egy Citroen C3-ast (80%-ban Peugeot 206), 2008-as, a gyártás végéről, akkoriban került 830-ba. Ma az ugyanilyen autók, gondolom 206-osban is bőven 1-1,2 millióért mennek, mert a Citroenek annyiért mennek. Szóval ami mondjuk 2019-ben még 600 ezres kategória volt, az most már majdnem 1 milliós, így érdemes nézni a dolgot. Meg a kényelem mellett gondolom az is szólhatott a Lancia mellett, hogy nem egy japán, vagy német autó, amik 20 éves korukra már igencsak küzdenek a rozsdával.
2023. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hyundai Getz
2023. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hyundai Pony.
2023. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

"Ma az ugyanilyen autók, gondolom 206-osban is bőven 1-1,2 millióért mennek"


Legalább néznél utána, mielőtt ekkora ökörséget írsz.


Én 200-ért tudtam eladni egy cliót nemrég, egyszerűen nem jelentkeztek rá, pedig teljesen hibátlan volt.


"Eszembe nem jutna ennyiért autót venni."


Akkor vegyél valami kettőstömegű CR dízelt német gyártótól, 4x ennyi áron, biztos sokkal élvezetesebb fenntartani is....:D

2023. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!