Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vásárlása kb....

Első autó vásárlása kb. 500000 forintból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eleg sokat olvastam az elmult időben az autókról. Szeretnem megvasarolni az első autóm 500-700ezer forint van kb rá, illetve ezen kivul meg van felújításra, átírására es egyéb költségekre meg kb ugyan ennyi. Budapestre kellene es az agglomerációra. Benzines 1.6-os ford mk1 focus-t, chevrolett lacettit, opel g astrat, mitsubishi carismat, hinda civicet (illetve biztos volt meg egy ketto amire nem emlekszem de ezek jottek velem szembe amik realisnak tuntek).


A kerdeseim azok lennenek, hogy:

-Ti milyen autókat ajánlotok ilyen árban?

-20+ éves autókban számít e a km, vagy az állapot a legfontosabb?

-Ha az autón kisebb rozsda foltok találhatóak akkor érdemes e megfontolni a vásárlást, ha elvitetem utana megjavitani?


Fontos, h nagyon nem ertek az autókhoz ezert kerem a segítségeteket:) elore is köszönöm



nov. 19. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Számít a km, 300 ezer felett ne vegyél autót szerintem, de az állapot fontosabb. A lényeg, hogy szívóbenzines legyen jó állapotú motorral és kasztni ne legyen rozsdás. Többi viszonylag olcsón javítható. Persze futómű se legyen kiszakadva. A típus majdnem mindegy, csak ne legyen sok és komoly típushibája.
nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
suzukiiii:)
nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
En meg bedobnek egy Citroen Xsarat, megbizhato, filleres a fenntartasa, es ennyiert a legjobb allapotut kapod szerintem. Plusz kenyelmes, kellemes auto.
nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket:)
nov. 20. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
kilométert nézem. Amelyiket 120.000-re szabályozzák be, jobb álapotban van mint amit 300-ra volt csak képük beállitani.
nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!