Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket autót válasszam?

Melyiket autót válasszam?

Figyelt kérdés

Sűrgős autóvásárlás előtt állok. Napi 30km + 1-2 kisebb út.


1, Volkswagen Golf 7 Variant 1.6 CRTDI 235.000 km - 2013/03 : 2.700.000ft , Magasan felszerelt, kuplung cserére fog szorulni, illetve az akkumulátor is. Téli gumikkal. Használatból adódó sérülések ezen is meg vannak.


2, Mazda 3 1.6 szívó 2010/11 hó, ára: 2.000.000ft- 260.000km. Ez volt sérülve , de szépen megcsinálták. Ismerősnél van, mindent kicseréltek benne, olaj, egr, vezérlés. Téli-nyári szett


Döntésképtelen vagyok sajnos. VW jobban tetszik, de a felhasználásomhoz inkább a mazda lenne jobb választás. Későbbiekben a VW könnyebb lenne eladni.



dec. 7. 09:18
 1/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Ha kisebb utakra mész, akkor én inkább a benzinest vinném
dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mazda ez nem is kérdés. Csak ügyelj a kasztnira.
dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fene tudja . Kizárolag vétel előtt hozzáertővel átnezni alámenni elvinni átnezésre nem utólag sopankodni átvágtak perelek mert rá kell költeni 1 milkót stb .
dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 veterán vas ***** válasza:
100%

Ha úgy kezdődik, hogy 2.7 M. az ára, diesel, de már várható a kuplung és akku csere, az nekem nem szimpi.

A második -ismerőstől vásárlás- kicsit bizalomgerjesztőbb, bár az ördög sosem alszik.

Szóval nincs igazán "tuti" tipp.

Látni kell mindkettőt és kipróbálni.

(de inkább a Mazda)

dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2
dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A volkswagennél az a kuplung csere nagy eséllyel kettőstömegű lendkereket is fog jelenteni, mélyen zsebbenyúlós.


Ennyiért én vagy ezt a Mazdát választanám, vagy egy késői jobb állapotú 6-os Golfot.

dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
#6-os a "cr" dieselekben nem kettőstömegü van.
dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor?
dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!