Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Dacia mikor lesz már végre...

A Dacia mikor lesz már végre nagyobb presztízsű a Volkswagennél?

Figyelt kérdés
Hiszen ma már sokkal jobb motorokat gyártanak.

2023. dec. 7. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%

Ha azt vesszük akkor már megelőzte a Vw-t, mert többet adnak el belőle.

Ráadásul sokall kevesebb baj van a Daciaval mint amazzal.

AZ meg hogy kinek mi tetszik , ma már senkit nem érdekel.

AZt a szót hogy presztizs, el lehet felejteni mert mára már értelmetlen.

2023. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%

A Dacia egy ipari hulladék, 15 évvel lemaradva még az olyan népautóktól is, mint az Opel Astra és a Suzuki Swift.


Tehát kb. soha. Amíg a márka a Renault kezében van, aki szándékosan ennyire szarra tervezi, hogy olcsón adhassa a legcsóróbb pórnépet megcélozva, addig abszolút esélytelen. Alapvetően nem vagyok a Volkswagen rajongója, de a Dacia és a Volkswagen között akkora a szakadék, mint a Volkswagen és mondjuk a Maybach között.

2023. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Soha, piacilag szándékosan alulpozicionált, erre tartja a renault group a márkát. Amúgy ülj be egy t-rocba és egy dusterbe, és harapod köztük a különbséget, nem véletelen nem minősül egy kategóriának a kettő. Motort pedig nem gyárt a dacia, a renault adja nekik, motorral váltóval, mindennel, még a futóművet is. A mostani új (2018-) renaultokkal pedig nekem nem jó a tapasztalatom, televannak apró idegesítő gyártásminőségbeli malőrökkel, meg vannak nem apró malőrjeik is….
2023. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%

Hát, végülis ahhoz képest, hogy lassan csődöt jelent a fosvágen....:D


Ez a német gondolkodás, hogy gyártunk egy halál drágán szervizelhető, fenntartható szart, kb idáig jutott.

Renyóék jól betömték a piaci rést. hála istennek a sok sznob proli most jól megszívja a fosvégen/audi/skoda trióval.


Világ életemben okádékom volt a típusaiktól, ráadásul egy rakás szar a zöme.

Szerelni is kéne ezeket, és úgy véleményt mondani.

Én már akkor kiszálltam ezekből, amikor szétrohadt aalttam egy 3-as, 4 es golf, utána meg a tfsi, meg egyéb gagyi, budiláncos 3 hengeres fűnyírómotorjairól ne is beszéljünk.

Igen, a renyó kb fényévekkel ezeket a szarokat megelőzi.

2023. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
#14 Ostoba proliként jelentem neked, hogy immáron a jó sokadik audi és vw szolgál hűen nálam…😉 Ellenben a céges renaultom 60ezer km-rel éppen a második nagyobb javításán van.
2023. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

#14 "budiláncos 3 hengeres fűnyírómotorjairól ne is beszéljünk"


Nézd már meg, hogy a Daciákban mi van. :)))))) Sandero és Jogger kizárólag 1.0L sor3 turbó. A Dusterből éppen van nagyobb sor4 is, de abba is került a sor3-ból és az emberek 90%-a azzal veszi, hiszen a Dacia kizárólag a csóró réteget célozza, akik a lehető legolcsóbb verziót keresik, ami a sor3. Ez olyan mint régen az Opel Astra, pl. G-ből volt 2.0, 2.2, 2.4 is, de menj már fel hahu-ra és keress rá, alig találni ezekből pár darabot, míg az 1.2, 1.4, 1.6 motorosokból többszáz van. Mert olcsó autó a szegényebbeknek, akik a kisebb olcsóbb motorokat választották.


Úgyhogy ha van egy kis eszed, akkor átgondolod ezt a trágya kijelentést.

2023. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

Trollkodik csak, önmagának mond ellent a kommentjében.


"Világ életemben okádékom volt a típusaiktól, ráadásul egy rakás szar a zöme."


Majd:


"Én már akkor kiszálltam ezekből, amikor szétrohadt aalttam egy 3-as, 4 es golf, utána meg a tfsi, meg egyéb gagyi, budiláncos 3 hengeres fűnyírómotorjairól ne is beszéljünk."


Fos, de azért veszi sorra őket. 😅

2023. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Soha, bocskoros oláh autó kell a nyavajának.
2023. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
Vw 1.0 szivót is rak a kocsikba nem csak 1.0 tsi t... Ezek szintén 3 hengeresek.
2023. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
Én viszont remélem, hogy egyszer felül muljak ezeket a germán fostalicska hulladékokat. Germánia 20 éve az autógyártás legalja, ezekkel a xarokkal vannak a legtöbb problémák. Már a franciák és az olaszok is beeloztek őket. Csak sok csolatasu magyar barom egyszerűen nem lát tovább a foswagennel meg az ajdinal.
dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!