Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2007-es ford fusion első...

2007-es ford fusion első autónak jó?

Figyelt kérdés

kinéztem egy 2007-es Ford fusiont. 1,6 benzin 70kw 100ló. 141km-ert futott.

Első autónak jó lenne? Mire figyeljek oda vásárlásnál? (nem csak én leszek ott) Valakinek vélemény vele? Esetleg egy másik tipus/márka? (Ne legyen nőies és azért legyen benne erő, viszonylag legyen jó futóműve.



dec. 7. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Jó. Akár még másodiknak is.
dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ültem már Fusionben, a robotizált automata egy rémálom, nagyon gagyi hatású nekem legalábbis. Minden váltásnál fel kell engedni a gázpedált és 1-2 mp mire vált, ránt egyet a kasztnin, nekem nem jött be. Hangosabbnak tűnt autópálya tempónál mint egy Ignis, de kényelmesebb és autósabb feelingű. Mondjuk szerintem annyira nem lehet megbízható. Azért Ignishez hasonlítom, mert kb. egy kategória, magas építésű, kisautó. Futóműve nem olyan jó, mint egy átlagautónak, kanyarvadász sem lesz soha. Első autónak nem rossz.
dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Inkább FORD Focus vennék.


[link]

dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek volt pont ezzel a motorral, tavaly váltottuk le. Szerintem nem éri meg, mert ugyanolyan puritán autó mint mondjuk a feljebb említett Suzuki Ignis, viszont annál drágább a fenntartása és több vele a gond. Vagy ott a Honda Jazz, de azok drágábbak, mert mindenki tudja hogy az egy jó autó.

Nem volt kifejezetten rossz a Ford, de jó sem, szeretni maximum a térkínálat miatt lehet.

dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2.iknak mondom hogy manuális váltóval venném.

3.iknak A focus kicsit drága első autónak.

a suzuki ignist meg szerintem nőies nagyon.

dec. 8. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt már kaptál ötleteket, az nem volt elég?
dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dehogynem. ment is a pipa.
dec. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!