Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Filtron márkájú szűrők...

A Filtron márkájú szűrők vállalható minőségűek?

Figyelt kérdés
5 éves Passatba ajánlották.

dec. 26. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#11 Éééérdekes, mert én akármilyen autón cserélek olajat, beleértve a sajátomat, amiről biztosan tudom, hogy megfelelő időn belül hozták újra cserére, azon mind szép tiszta az olaj, amit leengedek. Pedig mivel olajbörze is vagyunk, mindenféle márkájú olajat használunk, amit éppen kér az ügyfél. Természetesen csak a megbízható, ismert, jó márkákból. Én magam Motult használok. Soha egyik olaj sem volt fekete a megfelelő feltételek mellett. Szóval ne vetíts, ne hazudj.


Kivéve persze a dízeleknél, ott a legelső pillanat után is fekete bármelyik olaj, mert a korom elszínezi. De az egy másik téma. De ha azt akarod mondani, hogy te dízelről beszélsz és egy dízelben 6 hónap után is sárga az olaj, na akkor még jól ki is nevetlek. :D

dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#12 Szerintem nem olyan bonyolult rájönni, hogy törölt válasz miatt változott a számozás.


Ha tudnád hányszor hallottam már ezt, hogy "nem olvasom". Sosem volt igaz. :) Ha netán mégis, akkor meg gratulálok, hazudtál egyet és elmenekültél, mikor valaki szóvá merte tenni.

dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!