Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs töltésem egy...

Dragor1985 kérdése:

Miért nincs töltésem egy 2011-es swiftben?

Figyelt kérdés
Régóta küszködök azzal, hogy nincs rendes töltés a kocsiban. Először fel lett újítva a generátor, utána ki is lett cserélve egy újra (próbapadon kifogástalan a generátor). Akksi is cserélve lett de a töltésem nem megy 13V fölé. Már 2 szerelőnél is jártam de egyik se tudta megmondani a hiba okát. Tudtok valami okosságot hogy mi lehet még a baj? Vagy egy mindent is látott szakit aki rájön, hogy hol a hiba?

jan. 18. 12:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Valami komolyabb baj lehet mert tegnap hazafelé ha nyomtam a gázt akkor felment 14V-ra ha elengedtem akkor 13V alá ment. Ki akartam próbálni a testkábel próbát de valamiért 14V körülre felment alapjáraton pedig még nem csináltam semmit. Ma megint nem ment 13V fölé és a teskábel próbával sem javult.
jan. 23. 09:55
 12/13 anonim válasza:

Lámpa, venti, fűtés le és mehet vagy 3000-es fordulaton.

És az akkut mérd, mert a sziver gyújtó csalhat!

febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt már próbáltam de nem mérek 13V-nál többet. Viszont ma is megnéztem és azt vettem észre, ha a külső hőmérséklet melegebb akkor hajlamos feljebb menni a töltés mert napközben mértem egyet 3000-es fordulaton és pár másodpercig megvolt a 14V de nem tartott sokáig.
febr. 17. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!