Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdvözletem! Jelenleg 4 hónapja...

Üdvözletem! Jelenleg 4 hónapja áll az autóm. Még vagy fél évet egészen biztosan fog, mivel nem tudom használni. Egy öreg 2001-es, 1.3-as suzuki swiftről van szó. Többi lent. Megéri?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, várjak, vagy adjak tovább rajta inkább mert ennyi idő alatt tönkremegy, és inkább vegyek majd egy másikat. Ötleteket előre is köszönöm

jan. 26. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne add el, mert az eladáson buksz, a vásárláskor meg az állam húz le, és be is csaphatnak. A forgalomból viszont érdemes kivonni, ha tudod magánterületen tárolni.
jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Fél év után kelleni fog autó? Mert akkor egyértelműen nem adnám el...

Akksit kivenném és semmi baja nem lesz (ha 100-as benzin van benne).

jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglal az ott semmit, lekötöd az aksit, ideiglenes kivonatod a forgalomból és ha kellene, van autód.
jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kelleni fog majd persze. :) hát igen, csak ugye pocsék 95-ös benzin van benne... :D lehet le kellene járassam, venni spurit, és 100-as benyát rá tankolni. Valószínűleg megúszná a lelkem.
jan. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!