Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis okozott kárt 5 000-10 000...

Kis okozott kárt 5 000-10 000 Ft között is ajánlott biztosítón keresztül rendezni?

Figyelt kérdés
jan. 27. 08:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
#10 aha, elviszed szakemberhez, a megkezdett óra kerül 10-be. :)
jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"én azt vettem észre a bónusz nem sokat számít, B3-on ugyanannyit fizettem mint amikor A0 voltam"

"Mert azóta romlott a forint és emelték az árakat."


Ez nem csak a forint romlása miatt van. Mindig is így volt. Legalábbis mióta (2011) autóm van.

Az elején még naivan meg is kérdeztem a biztosító ügyfélszolgálatán, hogy lehet, hogy A00-ból B01-re nőtt a bónuszom, a díjam meg nőtt. Kb, kiröhögtek azzal, hogy örüljek neki, hogy csak ennyit emelkedett a díjam. Ha nem emelkedett volna a bónuszom, nagyobb mértékben drágult volna a biztosításom. És akkoriban még elvileg "defláció" volt!

Most B10+-ban többet fizetek, mint akkoriban A00-ban. A másik autóm párhuzamos üzemeltetés miatt 2018-ban A00-ról indult. Akkor fizettem rá 48-at. Most tart B06-ban és a legolcsóbb ajánlat (most váltottam) rá 60. Úgy hogy vidéken lakom, káreseményem soha nem volt és nem vagyok már 20 éves sem.

Ez ilyen... csökkenés ebben szerintem nem nagyon lesz.

Pár ezer forintos kárral én nem szórakoznék, megcsináltatnám saját költségemen. Már csak azért is, mert az időm többet ér, amíg utána futkosnék, ügyintéznék.

jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
#11: 20 éves Suzukikat nem visznek 10 ezer forint óradíjú szakemberhez.
jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
10e-ert be sem allhatsz a legutolsó isten háta mögötti szervizbe se... Rád se néz egy szerelő ennyiért.
jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 nemaRendőrség ***** válasza:

@12

Igen, drágul.

De nem mindegy mennyire.

Az egy dolog hogy a0->b1 drágább lett x forinttal, de a0->a0 még drágább lett volna

jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Visszapillanto tukor, ket pattintassal ki lehet cserelni.
jan. 27. 12:30
 17/30 A kérdező kommentje:
Oke hogy van karokozasi potdij, de a potdij ugz lenne igazsagos ha nem tobb mint az okozott kar nem de? Ezert kerdezem.. azert van a biztosito hogy fizesse a kart, ne nekem kelljen kifizetnem, legyen szo 1 ft-rol vagy 1 millio ft-rol... minek fizessem ki akar az 1 ft-ot is ha EZERT van biztosito.
jan. 27. 12:31
 18/30 anonim ***** válasza:

Sajnos senkit nem érdekel, hogy szerinted mi az igazságos.


Ha kárt okoztál, onnantól a biztosító szemében kockázatosabb ügyfél vagy, ennyi.

jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
38%
#17 nem az eszedért fognak ellopni! Tudod mit? akkor fizettesd ki a biztosítóddal, utána majd nézd meg a pénztárcád változásait a későbbiekben. :D :D :D
jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ha ténylegesen egy visszapillantó burkolatról beszélünk, akkor messze nem 5-10 ezer Ft a kár. Az új alkatrész beszerzése akár 15 ezer Ft is lehet, amihez jön a fényezés díja, ami szintén kb 15 ezer Ft.

Bontott alkatrész altalában félórán kapni, plusz szállítási költség. És akkor ki tudja milyen állapotban van az...

jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!