Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis okozott kárt 5 000-10 000...

Kis okozott kárt 5 000-10 000 Ft között is ajánlott biztosítón keresztül rendezni?

Figyelt kérdés
jan. 27. 08:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem egy qrva TESLAROL beszelunk. Mar leirtam a kerdesben hogy az okozott kar 5-10 ezer ft. Ha TESLAROL beszelnenk akkor azt irtam volna hogy az okozott kar 100 ezer ft
jan. 27. 13:59
 22/30 anonim ***** válasza:
Az attól függ tényleg 5-10 ezer forint-e az okozott kár, már egy Daciára is 40 ezer egy tükör, kíváncsi lennék ugyan milyen autóra lehet kapni 5-10 ezerért?
jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Én pár hónapja vettem egy pár bontott tükröt egy tizesért bontóból.

Plusz színrefújtam..

jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Fizesd ki zsebből! Volt a családban, aki így gondolta, mint te. Aztán 30000 kifizetése helyett csak az első évben 50-nel lett drágább a kötelező. Ráadásul a bonus visszasorolás miatt addig többet fizetsz, amíg el nem éred a B10-et. Sokszorosát fogod kifizetni az okozott kárnak.
jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
52%

23


Ja, csak ha valaki nekem kárt okoz pl nekem jön a parkolóba akkor én nem fogok bontóba menni alkatrészt keresgélni és nem fogom otthon sem lefújni magamnak a tükröt. Hanem begurulok a legközelebbi szervízbe, hogy csinálják meg és nyújtsák be a károkozónak a számlát. Úgy meg már nem annyi lesz...

jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
#25 kedves egészségedre. mondjuk az én esetemben nem nagyon lett volna kinn behajtani, lévén mire visszafordultam már sehol nem volt az a kisautós barom akinek nem volt elég egy darab 3 méteres sáv, kellett neki az enyémből is fél méter.. ha valaki a parkolóban megy neked azon te se hajtod be mert jóesetben el is hajt a picsába. Amúgyis, amit meg tudok magam csinálni, azt nem bízom másra. anyagilag is jobban járok. :)
jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%

26

Nyilván ha elhajtanak baxhatod, de a kérdésben egyáltalán nem erről van szó, szóval ne költs át a történetet...

jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 amikor a biztosító fizette a hacacárét, akkor is amit lehetett magam csináltam meg az autón.. akkoriban a lakatolás/fényezés részét még másra kellett bízni.. Mondjuk van autóm, amin nagyobb fényezési melót azért lehet kifejezett fényezőre bíznék mert annak tuti szépnek kell lennie..
jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28: ha időmilliomos vagy, akkor jó, csináld csak.

Az átlagember nem akar a szabadidejében a mások által okozott kárral pepecselni.

Épp elég, hogy az autó kiesik pár órára a másik balfaxkodása miatt.

jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 nem vagyok.. de ez a hobbim, és a melóm is sokszor.. szóval igenis, betáblázom a saját autóimat a melók közé, és megcsinálom. :)
jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!