Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan almera 1.5 Jó választás...

Nissan almera 1.5 Jó választás első autónak 800 ezer körül?

Figyelt kérdés
A konkrét példány amit kinéztem 2004-es 154 000 km-el ( nem tudom, mennyire valós) magánszemélytől 750-ért. Megbízhatóság szempontjából milyen? amiket még nézgettem az chevrolet lacetti meg seat toledo hasonló szívó 100 le körüli motorokkal, az jobb választás lenne? Itt a konkrét hirdetés: [link]

jan. 31. 23:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

19: Ezt Te írtad:

"Aki dombon felfelé visszavált, az meg is érdemli, hogy olyan fogyasztása legyen"

Majd pár hsz-el később:

"Akkor nem ötödikben kell felmenni! Basszus, vezetéstechnika. Szerinted miért van ott váltókar a jobb oldaladon?"


Akkor most döntsd már el, hogy vissza kell-e váltani vagy sem :DDDDD

De amúgy igen, ezzel vissza kell.

Elég sok autót vezettem már életemben de ennyire g@ci hosszú váltójú autó nincs még egy a világon.

febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vissza kell váltani, de nem akkor, amikor már az emelkedőn vagy. Emlékeim szerint ezt már az autósiskolában is tanítják. Tényleg nem ártana, ha elmennél egy vezetéstechnikai tréningre és megtanulnád az alapokat a gépjárművek fikázása helyett.
febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!