Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mást sem hoz lázba a több...

Mást sem hoz lázba a több lóerő? Vagy ez csak átmeneti érzés?

Figyelt kérdés
Sose volt/vezettem még 90 lovasnál erősebb autót, ezért vettem egyet. 140 lóerő, tök jól megy, meghajtottam már párszor, tetszik is úgy nagyjából, de nem élvezem úgy, mint a kis futárautómat. Tiszta hülyének érzem magam, hogy egy kis vacakban nagyobb lelkesedéssel őrültködök, mint hogy kiélvezzem a jobb gyorsulást meg a sebességet. Fog ez változni? Vagy mindig jobb érzés lesz kevesebb lóerővel nagyot menni?
febr. 26. 00:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jól van 10-es, jó képzelgést! :P
febr. 26. 10:40
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban minel erosebb es nagyobb, annal kevesbe kezes az auto. Meg minel kevesebb segedberendezes uzemel az autoban, annal jobban magadenak erzed. Sok relative eros autonal nyujt egy mit tudom en 1.6 benzines 206-os vagy 1.3 Swift jobb vezetesi elmenyt. En jartam fel evig egy Matizzal, abban semmi nincs, baromi gyenge, de meg is annyira direkt volt az a kis szar, hogy ha megkerdeznek vezetni azt volt jobb vagy a mostani 230 lovas 1400 kilos sedant, lehet hogy a Matizt mondanam.

Ahhoz hogy jot autozz nem kell nagy sebesseg. Direkt kormanyzas, bovdenes gazpedal, meg egy olyan eros motor, hogy az adott bodeban az adott futomuvel el tudj menni a hatarig. Meg egy kis hang. Kb. ennyi.

Nyilvan vannak nagyon komoly, kis sulyu, teljesen direkt iranyithato, baromi eros autok, de azt kozuton sosem hasznalod ki.

Persze mindenkinek mast jelent a jot autozni. Van akinek az kell hogy palyan 200-nal beton stabil legyen, de az nem hazai kavehaz.

febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

140 lóerő, nem is tudom hogy bírtál el vele, gondolom azért a bal lábad a féken volt mindig ha túlgyorsulnád magad.


Majd ha tényleg erős kocsit vezetsz akkor felfogod mi a különbség.

febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
#13 Hagyjal mar, a kerdest sem erted fiu. 🤭
febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#13: Te se értetted meg a kérdést. :D Nem félek a sebességtől, nem félek határokat feszegetni, sőt! Csak azt vártam, hogy egy normálisabb, erősebb autóval még nagyobb kedvvel fogok határokat feszegetni, mint egy kicsi, lepukkant, futárkodásra használt vacakkal. De egyelőre semmi ilyet nem érzek.

Azt hiszem, a 12-es válaszoló tökéletesen megfogalmazta a dolgot. Meg a 9-es említette az mx-5-öt. Tervben van már egy ideje, hogy veszek egyet. Valószínűleg az lesz az igazán nekem való.

febr. 26. 18:28
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nem értettem, valakinek a Matiz meg a Suzuki az erőgép :D


Amikor a csórók álmodoznak, hogy milyen lehetne egy valóban erős kocsi :DDD

febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#16: Senki nem írta, hogy bármelyik is erőgép. A szövegértés nem erősséged.
febr. 26. 19:17
 18/27 anonim ***** válasza:
82%
Eleve a mai közlekedési helyzetekben miért kellene bárkit lázba hozzon a lóerő? A vezetés 99%-a abból áll,hogy a büntetési határ alatt mozogva közlekedünk A-ból B-be.
febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
#16 Ritka gyenge fazon vagy. 😄
febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%
A 16-os hozzászólásaiból arra következtetek, hogy van egy fekete füstöt okádó TDI-je vagy egy 316-318i BMW-je, amiről azt gondolja erőgép.
febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!