Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mást sem hoz lázba a több...

Mást sem hoz lázba a több lóerő? Vagy ez csak átmeneti érzés?

Figyelt kérdés
Sose volt/vezettem még 90 lovasnál erősebb autót, ezért vettem egyet. 140 lóerő, tök jól megy, meghajtottam már párszor, tetszik is úgy nagyjából, de nem élvezem úgy, mint a kis futárautómat. Tiszta hülyének érzem magam, hogy egy kis vacakban nagyobb lelkesedéssel őrültködök, mint hogy kiélvezzem a jobb gyorsulást meg a sebességet. Fog ez változni? Vagy mindig jobb érzés lesz kevesebb lóerővel nagyot menni?
febr. 26. 00:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gondolja, hanem tudja :DD
febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

#20


2016-os 650i-m van de majdnem eltaláltad :)

febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem járnál akkor a GYIK-re. :)
febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
9%

Miért ne járhatnék? Kikapcsolódás/szórakozásból rászánok egy kis időt amikor unatkozok azzal mi a gond? Szerinted ide csak csórók járnak? Nagy részben valóban így van, de tudok másról is aki tehetősebb és felszokott járni autós kategóriába írni.


Amúgy sem kell nagyon gazdagnak lenni azért ehhez, 18 millióért vettem 2 éve. Azóta kb. 2 millió ment el rá.


Havi 1,5 milliós fizetésből úgy, hogy már van saját ingatlanom nem nagyon szám összehozni pár év alatt. 1,5 milliót meg ha jó diplomád van elmúltál 35 éves és törekvő vagy akkor simán elérhető, főleg IT és mérnöki területeken.

febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"aki tehetősebb és felszokott járni autós kategóriába írni"


Igen persze tudjuk, IT mérnök vagy saját ingatlannal 1,5 milliós fizetéssel 20 milliós BMW-vel :D

febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a stílus sokkal inkább tűnt Smoke&Charmos figurához illőnek. A diplomához pedig ezek szerint nem kell helyesírás.
febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nagyon röhögök, mikor a csórók azon vergődnek, hogy bárki, aki nem minimálbért keres ez nem jön ide :D :D :D
febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!