Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150cm magas vagyok! Milyen...

150cm magas vagyok! Milyen autót ajánlanátok amit ilyen magassaggal könnyebb vezetnem?

Figyelt kérdés
márc. 16. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. bármelyik amelyiknek lehet az ülés magasságát állítani.
márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármelyiket, amiben van ülésmagasság állító.
márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Viszont akkor a lábam távolabb lesz a pedáltól és így talán nem tudom teljesen kinyomni?!
márc. 16. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Közel húzod az ülést nagyon.
márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ülés távolsága is állítható.
márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából pont nem távolabb, hanem közelebb lesz, ahogy emeled az ülést. Mert amikor emelkedik, közben közeledik is. Így van kialakítva minden autóban. Ha egyszer kipróbálod majd te is észre fogod venni.
márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában ilyen magassággal is simán beülnek egy F350-be... ezzel arra akarok célozni, hogy Magyarországon nem létezik olyan méretű autó, amit ne tudnál vezetni.
márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Moped autó kell neked.
márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nejem 148 cm. Legalább 10 féle autót vezetett eddig.
márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ekkora vagyok, nekem a régebbi autók közül Corsa C, 4-es Golf volt, vezettem régebbi Priust és egy Skoda Yetin tanultam. Szerintem egy újabb autóban már pláne nem lehet gond az ülésállítás, ez már nem a 30 éves Swiftek korszaka, na abból nem láttam ki. :D de párom 2019-es verziójából meg tökéletesen, mert kb a plafonig lehet emelni az ülést és persze előre húzni is.
márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!