Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes venni a kínálat...

Érdemes venni a kínálat tetejéről venni autót?

Figyelt kérdés

Pontosabban Használtautó.hu-n. 3 generációs Seat Ibizát nézegetek. Volt ilyen autóm nemrég, nagyon szerettem, motorhibás lett, gazdaságosabb volt eladni.

Anno 500 ezerét vettem. Ha ilyen 1.5m forint körül nézek akkor azoknál kevesebb az esély motorhibára?

Benzinest nézek, mivel városi használatra lenne rövid távokra, de havonta 2x 4-500km-es táv lenne főként autópályán.

Az előző 1.4 16 szelepes volt sport felszereltséggel. 1.6 vagy 1.8 jobban megérné vagy tök felesleges? Az 1.4 végülis eleg volt, de ha 4-en utaztunk már sokkal nehezebben gyorsult, meg egy erősebb motor lehet jobb lenne pályára.

Illetve lehetőleg minél jobban felszereltet nézegetek, pl oldallégzsák, bluetooth, navi, tolatóradar, ilyesmik.


Köszi a válaszokat!



márc. 17. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
PErsze, hogy érdemes. Nyilván a top 10%-ot ilyen tucat, nagy mennyiségben elérhető modellnél szerintem felesleges megfizetni, de a kínálat felétől felfelé érdemes keresgélni mindenképpen
márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
AZtán az is motor hibás lesz .
márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12:

Az enyém hajtókar csapágyas lett, és mivel még úgy használtam, a főtengely is sérült, teljes motorgenerál kellett volna, ami többe került volna mint az autó értéke. Ha azonnal szervízbe vittem volna, akkor olcsóbban meglehetett volna menteni.

Ütemesen kopogó hangja volt, ha a fordulatszám emelkedett, a kopogás is gyorsult.


Egyébként most látom, hogy a kérdésbe belekerült mégegy venni szó, az véletlen volt.

márc. 18. 11:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék a kínálat közepéről (ahogy írtad, a milliós ársáv körül), és a maradékot meg egy tüzetes átnézésre/szervízre szánnám. Nem fogom részletezni, sokan írták már, hogy lehet drágán szart és olcsón jót is venni, azzal jársz a legjobban, ha inkább te magad látod, mire kell/megy a pénz.
márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!