Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most csinálom a jogsit, női...

Most csinálom a jogsit, női oktatóhoz szeretnék menni, ők tényleg nem olyan jók?

Figyelt kérdés
Férfihez nem szeretnék menni...
2009. jan. 4. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez xtem szemely fuggo, nem nem-fuggo. vannak viselkedes-beli elteresek, ez teny de miert nem akarszz semmikepp ferfihoz menni? eleg keves a noi oktato ez teny. es kevesebb no vezet jol ill. tanul meg rovid ido alattv jol vezetni mint ferfi.ez is teny. de itt is vannak kivetelek. szerintem az oktatonal az a fontos h legyen turelmes(!!!!) es tudjon is tanitani. vannak hisztis nok, turelmetlen ferfiak, hozzaerto nok, hozza nem erto ferfiak is. szeritnem a nem nem olyan fontos.
2009. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az az igazság h egy pasinál már voltam, és akkor elkönyveltem a férfi oktatókat. Végig hülyének nézett...
2009. jan. 4. 21:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire jók a női oktatók, de ha még egyszer kellene vizsgáznom én is meggondolnám, hogy pasihoz menjek-e. Az aki tanított engem annak idején egy akkora paraszt volt, hogy a végére néha már jött, hogy kiszálljak és addig üssem amíg mozog.
2009. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Én se akarok majd férfi oktatóhoz menni, mert nem bírom ha leordítják a fejemet és lenéznek. Mert eddig ezt hallottam sok embertől. Barátnőm sírva jött haza egyszer, mert valamit nem tudott és az oktató onnantól totál hülyének nézte, és már elkönyvelte, hogy ő sosem fog megtanulni vezetni és azt mondta neki, kár órákat vennie. Egy kis apróság miatt, amit félreértett...

Női oktatók nem tudom milyenek, lehet ennek ellenére mégis férfihez mennék, mert a nők lehet nem tudnak olyan jól vezetni...

Nekem apukám nagyon-nagyon jó sofőr, emlékszem amikor először láttam mást parkolni elnevettem magam :)) meg amikor a szomszédunk áll be az udvarba. Én azt hittem mindenki olyan jól vezet, mint apukám. Azt hittem ez az alap. De ez nem igaz :)) Szóval én tőle fogok majd tanulni szerintem és csak odaállok az oktató elé és nekem ne ugasson :DD :-) ha meg nem szimpatikus én otthagyom. Vagy ordítok vele én is, engem nem érdekel :)) szerintem nekem inkább a busz való :)

2009. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Én is most szeretnék menni vezetni tanulni, és szerintem jobb lenne egy női tanárnál. Nem értek egyet azzal, hogy a női oktatók gyengébbek lennének, hiszen ha valaki megkapja az oktatói engedélyt, az azt jelenti, hogy igazi mestere az autóvezetésnek. Ha egy női oktató nem tud megtanítani pl. parkolni, akkor senki.

Másrészről az ismeretségi körömben vannak férfi oktatók, többek között a volt tesitanárom is. Komolyan, nála nagyobb parasztot nem láttam még. Nagynéném nála tanult vezetni, volt, hogy bőgve ment haza az óráról a már akkor is háromgyerekes anyuka. Ha valamit nem tudtál elsőre, máris ordított, válogatott szidalmakkal illette nagynéném (dinnyefejű, butaszőkenő - akkor éppen szőke volt)...

Másik ismerősöm bevallotta, hogy csak némi "zsebpénz" ellenében engedi át a nebulókat a forgalmi vizsgán, és ezen még röhögött is. Azt mondta, hogy mindig virul egy sort az idióta embereken, de ha eleget fizet, átengedi. Hááát, kösz...

Azt, hogy a nők nem tudnak vezetni, valószínűleg egy hímsoviniszta vadbarom találta ki, aki nem találkozott még anyámmal, akinél fantasztikusabb sofőrt nem ismerek.

2009. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
En is nohoz akarok menni. Felek az autoktol, a vezetestol, a ram harulo felelossegtol, es nem vagyok benne biztos, hogy egy pasi oktato ezt tudna kezelni. Egy notol tobb megertest varok.
2009. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

dinnyefejű, butaszőkenő ?!?!?! Ha nekem ilyet merne mondani bárki, főleg egy oktató a szélvédőn keresztül vágnám ki a kocsiból.


Az pedig, hogy tőlem pénzt kérjen ki van zárva. Megzsarolnám, hogy van egy hangfelvételem az egészről és vagy bevesz a buliba vagy elmegyek a Fókuszba másnap :DDD

Nekem sincs pénzem.


Túl sokat megengednek már maguknak.

2009. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én három oktatónál tanultam elég szerencsétlen okok miatt.Mind a három pasi volt.Az egyik tényleg köcsög volt....de a másik kettő olyan jó,hogy mindig vártam hogy mehessek vezetni.A mi városunkban van pár nő abból ha jól tudom egy aki normális.

Érdemes ismerősökkel beszélni érdeklődni.meg az oktatóval a lehető legjobb kapcsolatot létesíteni meg elmondani neki a félelmeidet.

2009. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szijja!!! én is most tanulok vezetni egy férfi oktatónál és semmi bajom sincs vele... nagyon normális, mindent tök jól elmagyaráz és meg is értem amit mond... vicces így ha valami bajt csinálok abból sem csinál nagyobb problémát... a női oktatókról se jót se rosszat nem tudok írni mert még nem találkoztam eggyel sem.. szerintem amúgy teljesen mindegy hogy milyen nemű az oktatód!!! jah és ne féljél az oktatódtól!!! nem fog megenni... ha meg rosszat fogsz ki, akkor kérjél másikat az autósiskoládtól!!!! sok sikert!! puszi:)
2009. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ezen parázol, akkor keress rá neten, van már olyan autósiskola ami kifejezetten hirdeti magáról, hogy odafigyel a nők speciális igényeire. Lehet ezen vitatkozni, de igenis vannak dolgok, amik másképp működnek egy nőnél, az autóvezetés tanulásnál is. Valószínűleg ha ilyen autósiskolát keresel, akkor ott nem fognak lebutaszőkézni, hanem megértenek és tudják, hogyan kell egy női tanulót megfelelően kezelni. És innentől kezdve teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi tanít.
2009. jan. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!