Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most csinálom a jogsit, női...

Most csinálom a jogsit, női oktatóhoz szeretnék menni, ők tényleg nem olyan jók?

Figyelt kérdés
Férfihez nem szeretnék menni...
2009. jan. 4. 21:03
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nekem a nagyon rendes férfi oktatóm mondta hogy a női oktatókat sokkal nehezebb kezelni...

van közvetlen tapasztalatom a női oktatókkal. A barátom a forgalmi vizsgája végeztével kiszállt az autóból és három perc múlva egy NŐI OKTATÓ

2009. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
45%

(BOCS AZ ELŐZŐ VAGYOK)

szóval beletolatott az ő oktatókocsijába...

ennyit erről, szerintem egy fiatal férfi oktató a legjobb, én meg az oktatóm pl végig röhögünk, de ugyanakkor sokat tanulok, örömmel járok vezetni

2009. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
férfinál voltam, de annyira elvette a kevem az egésztől, hogy 2 hónapig nem jártam vezetni... Ezért szeretnék nőre váltani
2009. jan. 11. 15:44
 14/17 anonim ***** válasza:
lehet te is a legbrutálabbhoz mentél...Kérdezgess mindenkitől.Mondjuk akikkel együtt jártál kreszre vagy ilyenek.
2009. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem,keress egy olyan oktatot,akivel elégedettek voltak a tanitványai,s kérd meg őt,hogy vállaljon el.A női,férfi általánositást helytelennek tartom.Nekem férfi oktatom volt,s most,25év után is, emlékszem a tanácsaira.
2009. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az első két oktatóm férfi volt és oltári nagy paraszt. Mindkettőnél megbuktam, már vezetés fóbiám volt. harmadszorra egy nőhöz mentem, eredetileg is hozzá akartam, de akkor túl nagy volt a várolistája (hiba volt nem várni, ezt azóta megtanultam). Nagyon profi a nő. Szabóné. Szeged. Szuperül megtanított vezetni. Korrekt volt, sosem szólt be és végigvezettük az órákat (semmi lógás). Mondanom sem kell, rögtön átmentem.
2009. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Alibaba15 válasza:
Utaltam az oktatomat. Engem meg pofon is vagott egyszer mert alltunk a pirosnal es lefulladtam indulaskor. Aztan mondtam neki, hogy meg egy ilyen es kiszallok a kocsibol es itt hagylak a ge*ibe. Azota felek a vezetestol. Termeszetesen egy gyoker pasi volt!!! Most akarok felkeresni egy noi oktatot.
2018. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!