Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan szervízkönyv...

Létezik olyan szervízkönyv ami én minden benne van?

Figyelt kérdés

Adott autótípushoz, pl. mercedes sprinter, olyan javítási könyv amiben minden részlet benne van az utolsó csavarig vagy kábelig.

Csinálnak ilyet a gyártók vagy valaki az autókhoz?



márc. 21. 22:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Amiben* (a címkérdés nem sikerült)
márc. 21. 23:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, a magától értetődők, pl. hogyan csavarj ki egy csavart nincs benne, mert aki ezt nem tudja, az ne nyúljon autóhoz. Ettől függetlenül általában benne van a legtöbb szerelnivaló ezekben. Szervizkönyvet pedig általában a típus facebook csoportjában találod.
márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A gyári szervizkönyvek pont ilyenek szoktak lenni. Típus alapján úgy keress rá a Google-ban, hogy workshop manual.
márc. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Haynes repair manual" cimen van pár
márc. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet jó pár éve nem csinálnak, mert minek. A márkaszervizek gyári internetes adatbázist használnak, a független javító piacot meg az Autodata/HaynesPro uralja szintén online naprakész adatbázissal.

Ja és jó dolog ez, ha benne van az ember. Én még emlékszem a rengeteg papír doksira. Egy nem katalogizált "irattárban" sz@r keresgélni.

Ha régebbi típus ról van szó azokhoz elérhető (volt) ilyen leírás.

Angolul találtam Haynes könyvet, de magyar tuti nincs.

[link]

márc. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 903 sprinterhez kéne, kutakodni fogok.
márc. 23. 23:54
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]



Ez megvolt csak ez a könyv nagyon hiányos, arra gondoltam hátha van részletesebb.

márc. 23. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:
márc. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!