Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondeo (2019) 2.0 tdci full...

Mondeo (2019) 2.0 tdci full extra avagy gyengébben extrázott A6(2014)3.0 tdi? Km kb egyforma, vezetett szervízkönyv, idő előtti olajcserék

Figyelt kérdés

Minőségre nem tudom mekkora különbség van a kettő közt.

Az A6-ban vonz a 3 literes motor, de jóval kevesebb extra van benne. Km nagyon kevés benne.

De tényleg kevés az extra.


A mondeo full extra, álló fűtéssel, mindennel, ami kérhető volt, lézer lámpa


Nem tudom eldönteni.. a 3 literes motor egy nagy álmom, de a Mondeo pedig full extrás.


2023. aug. 6. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Vegyünk Mondeót! Már mindenki Audival jár.
2023. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Keresnék egy Audi-t, ami megfelel az igényeimnek... Miért ez a kettő van csak a kalapban? Egyébként attól függ milyen extrák hiányoznak és mennyire tudnék élni nélkülük
2023. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ. Magadnak vagy "másnak" veszed az autót. Már csak azért is fordot, mert ma már olyan audi mint régen volt a fila táska.
2023. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem én keresnék egy harmadikat a kettő közt.

Egy jobban felszerelt A5 vagy A4-es 3.0 motorral és kb 17-es évjárattal.

2023. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Mondeo. Nem kéne mégegyszer egy angol és/vagy német és/vagy francia szervízbejárós szar.
2023. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Coupe nem kell, csak kombi, ezek kombik voltak.
2023. aug. 7. 04:59
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindenki audival jár, igen, csak 1 vagy 2vel régebbi generációs. .


A mondoeba sávtartó, váltó, adaptiv tempo 360 kamera,allofutes alohutes, uleshutes, masszírozas, tablafelismero stb benne van


Az audiba nem került bele a leirashoz, attól függetlenül lehet benne van, csak kimaradt, passz.

2023. aug. 7. 05:05
 8/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
41%

A legtöbb látszólag nagy durranás extra parasztvakítás, olyan autót vegyél ami számodra jó, ami te vagy!


Hiába veszel egy full extrázott valamit, aminek a töredékét sem használod ki, ha igazából nem erre vágysz.


Az extrákról meg annyit, enyémbe is van például start-stop utálom, első amit kikapcsolok, egy csomó extra amit ki sem használok, az elsőt csak azért emeltem ki, mert az konkrétan még idegesítő is, hogy nem lehet nem mókolással kiiktatni.


Egyik kollégámnak van sávtartó elektronika, nah az meg őt kergeti a halálba.


Lehet öreg vagyok, de nekem már nem kéne digitális műszerfal, meg egérmozi se középre. Régen ilyenért bűntettek a rendőrök, hogy ne nyomkodd a telefont, a mostani autóknál meg kvázi, egy xaros klímát nem tudsz gombról állítani, csak 8 menüből ami aztán bőven elvonja a figyelmed a vezetéstől.


Nekem egyébként egy 2014-es Audi-m van hál istennek még abból a korszakból amikor még szépen ujjbegyböl érezhető recézett tekerők voltak, meg a fontosabb dolgok funkciógombon, multikormány, meg szolíd nem tapicskolós zongoralakk kijelző középen.

2023. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 De jó hogy van még aki így áll az autókhoz. :)


Kérdező, inkább vegyél egy kevésbé extrázott Mondeot, a különbözetet meg tedd el szervizre vagy gumiszettre. :D

2023. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h bőven kihasználnám az utazás támogató extrákat, de az Audi egy Audi ☹️

Lehet megveszem mindkettőt de akkor asszony a fejemet veszi

2023. aug. 7. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!