Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem megyek el a kressz...

Ha nem megyek el a kressz vizsgára az bukásnak számít?

Figyelt kérdés
Ma lenne a vizsga de tegnap halt meg a nagypapam es ugy erzem nem vagyok kepes elmenni. Bukásnak számít vagy semminek?

márc. 22. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Te alapból hülye vagy , vagy tettetek?! Szerinted?! Naná , hogy bukta.
márc. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam h atmegyek ha nem megyek el:DD hanem h 5x lehet megbukni asszem a kresszen mielott pszichologus es ez ilyen fajta bukasnak szamit e
márc. 22. 03:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak hát
márc. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kipostázták neked a jogosítványt.
márc. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Kreszre akárhányszor mehetsz, nincs korlátozva, éy PÁV-ra sem kell menni 5 után.

A pénzedet elbukod az biztos.

márc. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Technikailag nem számít bukásnak, hisz meg sem jelentél. Én megpróbálnám átrakatni az időpontot, hátha nem bukod el a pénzt.
márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bukod a vizsgadíjat.

Viszont nem a "nem felelt meg" lesz a vizsga eredménye, hanem a "nem jelent meg".

Az elméleti vizsgán nincs korlátozva a lehetőségek száma, a forgalmi vizsgán igen.

Annyit megtehetsz, hogy felhívod az iskolát, és elmondid, hogy miért nem tudsz a vizsgán megjelenni.

A vizsgadíjat nem kapod vissza, legalábbis kicsi az esélye (pl kórházi igazolással lehetséges), de legalább tudják, hogy miért nem mentél el vizsgázni.

márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!