Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tartanál segédmotort ha csak...

Tartanál segédmotort ha csak 3-4 hetet vagy otthon, az év többi részében külföldön dolgozol?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és dolgozok életvitelszerűen. Mielőtt kimentem eladtam mindenemet, autómat, motoromat, sőt azóta már a biciklim sincs meg a szüleimnél.

Amikor hazautazok, akkor a szüleim autóját szoktam használni de az már elég öreg és megbízhatatlan, egyik évben le is robbantam vele és nem tudtam mivel menni ameddig a szerelőnél volt.

Azért gondoltam egy segédmotorra mert annak nagyon kevés a fenntartási költsége és legalább ott helyben tudnék közlekedni vele ha éppen nem tudom használni az autót.

300 000 Ft-ot szánnék rá és ez Egyszeri költség ellenben az autó bérléssel ami kb. ennyibe kerülne minden évben. Igazából nem is megyek olyan messzire tehát felesleges bérelni autót. Ha átmegyek a szomszédos városba akkor elviszem a szüleim autóját de az összes rokonom barátom ott lakik helyben


ápr. 2. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Tartanék, dlektromost, hogy a benzin se rohadjon bele.
ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak helyben mozognék, száraz évszakban vagyok általában itthon, igen.


Benzin nem rohad bele, ha szárazon van elrakva. Gyertya kint, kicsi olaj a blokkban a rozsda ellen. Ahogy a háztartási kismotoros gépeknél.

ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan ritkán a legjobb és legolcsóbb a taxi.
ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem olcsobb a taxi. Falun laknak a szuleim, naluk tartozkodom mikor latogatoba megyek es a taxit pedig csak a kozeli varosbol tudnek hivni, ami hulyeseg lenne.

Falun belul bicikli vagy motor lenne a jo, de motorral a szomszedos faluba vagy varosba is el tudnek jutni


Termeszetesen leengednem belole a benzint mielott elteszem.


Elektromos robogot nem akarok mert dragabbak es az aksi tonkremegy ha az ev nagy reszeben csak all. Gondolkodtam elektromos rolleren is mert ujonnan olcsobb mint egy hasznalt 50-es robogo de nem tudni meddig birja az aksi es mennyi penzert lehet cserelni ha egyaltalan lehet majd cserelni evek mulva.


Tavasszal, nyaron vagy osszel szoktam menni, telen szinte soha, szoval tudnam hasznalni a motort, kivetel ha pont esos heteket fognek ki mikor utazok.

ápr. 3. 02:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogy tartanék, minek. Az is az éves állásban csak romlik.

Inkább bérelnék arra a pár napra egy normális autót

ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
max valami villany biciklit...
ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hogy romlik el az éves állásban?

A benzin le lenne engedve, tető alatt lenne tartva a középsztenderen

ápr. 9. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz annak semmi baja. Valami jó állapotú japót vegyél. Honda dio-t, vagy yamaha jog-ot. Azok egy év után is beindulnak, csak az akksit kell kivenni belőle, ha elutazol. 2 kilóért már patikát kapsz.
ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Szerinted csak benzinből áll egy jármű?
ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De akkor mitol romlik el? Nem rohad el mert teto alatt van, senki nme megy vele, nem a csibeolban van, nem szarnak ra a tyukok, nem jatszanak vele a gyerekek.
ápr. 10. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!