Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy indulnak úgy hogy kapar...

Hogy indulnak úgy hogy kapar a kerék illetve kevés csikorgást (gumi) hallani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés csak egyszerűen nem tudom felfogni hogy ezt hogy csinálják meg. Másik hogy ilyen fajta indulásnál nem fullad le az autó? Mi játszódik le ilyen fajta indulásnál? Valaki itt gyk-n azt mondta hogy az autó ilyenkor nem indul csak a kerék kapar ez igaz? (Tisztában vagyok vele hogy ez nem tesz jót se a gumiknak se a kuplungnak csak tudni szeretném pl benzines manuális autó esetén hogy néz ki egy ilyen. Linkeled videót mire gondolok 👇)


[link]


ápr. 3. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy gáz után engeded a kuplungot. Ha van a kocsiban elég ló vagy elég csúszós az út, ki fog pörögni. 100-120 lónál már sima ügyed van. (kivéve ha valami nagyon modern vasban vagy fejlett kipörgésgátlóval)
ápr. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kezdőként sikerült ilyet bejátszanom, az oktató nem volt boldog xD Persze nem szándékos volt. Túl sok gáz és nem megfelelő kuplunghasználat.

Otthon utána hetekig ezen szívták a véremet, hogy vezetni még nem tudok, bezzeg a hububuzás már megy. :D

ápr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőkerekes autó. Behúzod a kéziféket, ami fogja a hátsó kereket. Nyomod a gázt, engeded a kuplungot, indulna az eleje, fogja a kézifék a fenekét, fogáspontnál eldobod a kéziféket. Csináltam már én is ilyet, sem a gumi, sem a térkő, sem apám, sem az orrom nem örült neki.
ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Például e fajta is olyan?: telibe gázt, kuplungot fogáspontra se emelem csak simán eldobom?
ápr. 3. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ember, tudod egyáltalán, mi az a kuplung??? :D
ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Krosszmotoron első lecke, csutkagáz, kuplungot csak egy ujjal fogni, ráengedni, aki nem esik le a motorról, azt megpróbáljuk máshogy ledobni róla. :D Persze ez nem a saját motorod. Ne apád autójával kísérletezz, főleg, amíg ennyire hülye vagy. Ahogy írtam. Kézifék, kuplung+gáz, fék elenged. Nem dobálgatsz semmit autóban, az nem vicces.
ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Hogyne tudnám. Te attól ne félj. Csak azért kérdezem hogy tudjam. Nyílván ha hülyeséget mondok javítsatok ki. (Ezt elfelejtettem odaírni)
ápr. 3. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!