Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszthat egy 88...

Mennyit fogyaszthat egy 88 ccm tuningolt derbi?

Figyelt kérdés
Van neten egy 88 kobcentis tuningolt derbi senda, 28as karbival. Érdekelne, hogy mennyit fogyaszt, mert ez màr elég nagy ugrás köbcentiben, nem szeretném, hogy egy tankkal ne tudjak elmenni egy nagyobb körre. A hirdetést linkelem, ha valakinek az segít: [link]

ápr. 6. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 50-es hengerrel, és 17.5-ös kabival is megetettem vele a 3,5-4 litert, és semmi vadulás, országúton jártam veld melóba, 30kilométerre, 60-65km/órás tempóval, így többnyire 6.-ban volt. Ennél csak többre számíthatsz.
ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felteszek egy nehezebb kérdést..

Mennyit megy ha áll? ............

Tudod,, "üresbe sztenderen!

ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A jobb csuklódtól függ. És nem, ilyenkor nem arra gondolunk, hogy húzod a gázt. Hanem nagyon sok függ attól, hogy amikor húzni akarod a gázt, akkor szépen adagolod, vagy minden gázadás-gázelengedés egy gyors csuklórángás. Úgy lehet igazán növelni a fogyasztást, a csutkagáz-hirtelen fék temperamentummal.
ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az '14-es és 800 km van benne.

Biztos vitrinbe tartották eddig.

ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Üzemórás, nem veszik elő csak úgy. :D :D Amúgy nem vicc oké nem ilyen kategóriájú motor de az enyémet a megvételem előtt két év alatt kajak csak műszaki vizsgára vitte az előző tulaj. Csak nézegette, milyen szép a garázsban. Én meg év minimum 6 ezret beleverek, használva van. De a főnökömnek is 30+ éve van meg a motorja, huszonévesen vette, van hat gyereke meg egy rakás unokája, évi 1 ezer kilométert megy. Mondta, hogy ez neki fixen beállt, hogy évi 1000.
ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy tankal nem tudsz elmenni egy nagyobb körre. 10-15 liter simán. Ez kb 50km
ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Főleg a másodiknak vettem hasznát, de azért aki használható választ írt, ő se szomorkodjon. Szép napot mindenkinek!
ápr. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!