Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért könyebb balra kanyarodni...

Miért könyebb balra kanyarodni, mint jobbra?

Figyelt kérdés
Vettem egy motorbiciklit, hátul a kertben tanulgatok, és valamiért balra könyebb a kanyarodás, mint jobbra. Miért van ez? Ti is így vagytok vele? Jobbra többször is kidőltem, balra meg semmi gond. Balra kisebb ívet írok le, mint jobbra. Magyarul, balra jobban kanyarodok, mint jobbra.

ápr. 8. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így mindig csak olyan útvonalakon megyek ahol balra vagy egyenesen lehet menni.
ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)))))))))))))))))))))))))))))))
ápr. 8. 12:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert teljesen kezdő vagyok, és feltűnt, hogy egyik felé jobban veszem az ívet, jobban fordulok, mint másik fele. Normális ez? Más is van így ezzel, vagy csak én?
ápr. 8. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:

De balról is szállsz fel meg le.

Valami köze van az agy bal és jobb féltekéhez.

ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volna ránézni a motor egyenesfutására. Tanfolyamon nekem is volt, hogy egyik motorral a jobbos a másikkal a balos megfordulások mentek jobban, de azokat a motorokat csomószor lezúzták, kitudja mit kapott már a váz.
ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert csak a Fideszeszek jobboldaliak.
ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, legtöbb embernél van különbség attól függően melyik irányú kanyar fekszik neki jobban. Gyakorlással javítható.
ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szolovjov ***** válasza:
100%
Minden motorosnak van egy irány, amerre jobban tud döntögetni. Talán a motorversenyzőknek mindegy, de ők hamarabb tudtak motorozni, mint 2 lábon járni.
ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!