Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pérmium márkás gumiabroncsok...

A pérmium márkás gumiabroncsok valóban hamarabb elkopnak?

Figyelt kérdés

Egy fórumon olvastam, hogy elvileg lágyabb, puhább anyagból készülnek mint az olcsóbb darabok hogy teljesíteni tudják azt amit elvárnak tőlük, viszont így meg sokkal hamarabb elkopnak. Valaki olyat is írt hogy 20k km nagyjából 50% kopás.

Ez valóban igaz? Akinek van tapasztalata ilyen gumiabroncsokkal (Michelin, Conti, Goodyear, Pirelli) valóban gyorsabban elkopott?



ápr. 9. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyílvánvalóan nem.
ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem van Bridgestone teligumim, es rohadtul nem akar elkopni, pedig szezonban beleesik 15-20e km es megvan mär pär eve(4-5)
ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam ilyesmit. Sőt, a Michelin pl. szezontól függetlenül mindig a tartósságáról volt híres. De nálam a Continental sem "kopós", mondjuk a tapadása már más kérdés. :D Ami az általad vázolt kategória (puha, gyorsan kopik, de jól tapad) az inkább a Toyo tapasztalataim szerint.
ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet valamit én néztem be s a fórumozó versenypályára írta.
ápr. 9. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán valaki egy orbitális légbőlkapott f#szságot írt az interneten, bármilyen hihetetlen is, hogy ilyesmi megtörténhet.
ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább olcsó gumiknál van az, hogy nagyjából jól lehet vele közlekedni, fékezni de elkopik hamar. Itt is gyártó függő a dolog, mert olyan is van ami nem kopik el hamar viszont gyenge nagyon.
ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!