Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 90% ban csak varosi hasznalatr...

90% ban csak varosi hasznalatra , megfelelo lehet egy hasznalt Suzuki 1.3 as glx auto? Napi kb 100 km, ami kb 6-8 indulast jelentene. Nem nyirja ki a motrot a sok rovid tav ?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Kapjon normális benzint és olajat ennyi. Ezres volt az első autóm. Elképesztő amit kibír a motorja.
ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
A suzuki bírja a stapát,semmi baja nem lesz.Inkább a karosszéria rozsdásodása a gond,nehéz lesz rozsdamenteset találni.
ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó arra. Az önindító pedig minden autón bármikor tönkremehet.
ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom az infokat. Most meg konnyebbultem.

Elotte egy c corsam volt, de a gatyankat is leette az evenkenti javittasoktol.

ápr. 10. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Megkérdezhetem mik voltak azok a drága javítások?
ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Benzines corsa volt?
ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Benzines 1.2 es.

Gyakorlatilag minden szar kijott rajta. Gumiharangok minden evben kiszakattak. A motorbol mindig folyt az olaj. Hol itt, hol ott. Meg lett csinaltatva azt kesobb mar mashol folyt. Utolso alkalomnal gyakorlatilag semmi olaj nem volt a motorba. Vagyis a nivopalca csont szaraz volt. A huttoviz tartaly is csont szaraz volt. A kormany

joforman folyamat szervizelest igenyelt.

Allando vilagitas problema. Elol hatul. Folyamat kiegtek az egok. De igazabol itt a motor volt az ami meg gazdagodott. Azzal mindig volt valami szar. Evi 100-150 ezer volt allandoan a javitas. De volt 200 de volt 270 ezer is, mikor szet kellett kapni a motrot. Ott valami vezerlessel volt valami gebasz.

Kerekeknel csapagy vagy .i a szosz, 2 evente csere.

Utolag meg pluszba 10 literes fogyasztas is tarsult a 7 helyett. 7 liter fole meg soha nem mentem meg telen sem. De most falta a 10 litereket .

Szoval kesz. Soha tobbet opelt soha tobbet corsat.

Igaz 22 eves auto, de inkabb bicaj, mint meg egy ilyen.

Most probalkozunk a suzukival. Remelem azzal mar nem lesz ennyi szar

ápr. 10. 21:28
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Igen, ezért veszik a suzukit, mert nem okoz ilyen fejfájásokat. A papír swift az viszont már nagyon rohad, ép példányt kb. esélytelen találni. Wagonr, vagy vasaló swift ami jó, de az már drágább.
ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt opelom. De sok embertől hallom, hogy szidja. Konkrét példát viszont csak egyet tudok felhozni családból. Karban tartott nem szét hajtott g astrának kb 150ezernél a pályán eltört a dugattyúja.
ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem D corsa van már 5 éve.Csak rövid távokra használom,de bírja a stapát.Ezek szerint már jobb a minősége,mint a c corsanak.
ápr. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!