Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 90% ban csak varosi hasznalatr...

90% ban csak varosi hasznalatra , megfelelo lehet egy hasznalt Suzuki 1.3 as glx auto? Napi kb 100 km, ami kb 6-8 indulast jelentene. Nem nyirja ki a motrot a sok rovid tav ?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 15:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jobb e vagy sem. Valoszinu. Nekem is ez a c corsa volt csak. De iszonyatosan megbantuk mar hogy anno erre esett a valasztas. De vegre meg szabadultunk tole
ápr. 11. 09:38
 12/13 anonim ***** válasza:
A suzukival nem lesz ilyen gond. Én az ezres a szó szoros értelemben ütöttem vágtam. Persze egyszerű puritán autó. De zseniális az ezresnek is a háromhengeres központi befecskendezéses motorja. A folyamatos nyüstölés mellett is (már 300ezer) km felett a központi injektort és a szelepfedél tömítést kellett csak cserélni. Volt még kuplung meg csapágy csere oszt csókolom. Amúgy a rozsda miatt kellet eladni.
ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én pár éve egy 1.0 suzukival,amit 70.000Ft-ért vettem,egészen a Horvátországi Zadarig mentem.Simán bírta,bár egy két helyen nem akart 80 fölé menni,hegynek felfelé.Igénytelen egy autó,mindent is kibír.
ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!