Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban nincs ellenfele egy...

Valóban nincs ellenfele egy csata csipszes 1.9 tdi-nek?

Figyelt kérdés
Nagyon népszerű a fiatalok körében az 1.9 tdi mert kb mindent is kibír jól is megy nem is fogyaszt el se nagyon romlik max szétrohad körülötte a kasztni.
ápr. 10. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Régen jó motor volt, ma már egy kalap szar, amit túlhypeolt a sok kretén. Amúgy csak egy kőkori 1.6cr.
ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szolovjov ***** válasza:
74%
Valóban a világ egyik legjobb dízelmotorja, de egy 2.5 V6 megeszi reggelire. Mindent azért az sem bír ki. Olyan 180 lóig még tartós, viszonylag üzembiztos. Utána már füstös, meg nem győzöd szerelni. Persze meg lehet építeni komolyra, ha rászán az ember pár milliót, de tuningolni szerintem az kicsi. Kevés a köbcenti, kevés a hengerszám.
ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs... Nem is értem miért nem ezeket használják dragstereknek.. Miért a 12.000 lóerős gépeket?
ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi a f@szom az a csata csipsz?
ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
#4 Az idióták programja, akik azt hiszik hogy ez a motor elbír 200, netán még több lovat.
ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ezres futár Swiftnél nincs gyorsabb. Talán csak a gls futár
ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
hogy milyen chipses? az mi? chio vagy lays?
ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is ezt kérdeztem
ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Am van ellenfele xd a réti csipszes 1.9tdi xd
ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!