Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hallottál már közelről verseny...

Hallottál már közelről versenyautót?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor nem érezted úgy, hogy te ebbe nem mernél beleülni?

Másnak nem mondtam, de legbelül úgy éreztem, hogy ez annyira erős, olyan szintű tudást követel, hogy ha felajánlanák sem mennék vele inkább.



ápr. 29. 23:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Forma-1 utcai parádén ott bömböltette előttünk 3 méterre a versenyautót. Elmondani nem lehet, hogy milyen érzés volt átélni azt a bődületes izomerőt, pedig még csak nem is benne ültem.
ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Egy drift találkozón volt agyontuningolt turbós Lada,valami undorítoan hangosakat durrogott,alig lehetett kibírni szabad füllel annyira durva volt.

Biztosan hatalmas élmény lehet,kipróbálnám de fel kéne tudás szinten fejlődni,nem egy napi szinten komfortosan használható autó lehet

ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Beleülnél, csak nem úgy vezetnéd. Még a nem túl nagy Kakucs-ringen is beülnek az emberek a Ford Mustangba nyílt napon. Körbemennek kemény 25-tel a pályán, nem driftelnek, de így is élmény. :)
ápr. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Én már láttam is autós kártyán.
ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Elhiszem, csak 79 nem egy Ford Mustangra gondoltam, ami ugye egy utcai autó, hanem versenyautóra, (valamilyen Formula autó) de abból sem a letekert élményautózható példányokba.

Én is egy utcai parádén hallottam, ott lepett meg a tény, hogy hiába szeretem-imádom, de ez nem csak annyiból áll, hogy beülünk aztán kényelmesen autókázunk, mint ahogy sokan gondolják.

ápr. 30. 06:27
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál, szerintem természetes. Az eslő sokkhatás a sprőd, nyers, erős gépekkel kapcsolatban, egy szokásos utcai autóhoz képest.. De ha minden nap ez lenne a munkaeszközöd és tinikorod óta ilyeneket hajtasz, tök természetes és nem érted miért vannak fenntartásai másoknak. Szóval minden viszonlagos, meg megszokás kérdése.

Ez olyan, hogy az ácsok, meg az építőmunkácok, magas épületek, tornyok tetején is simán elsétálgatnak, miközben "ép eszű" ember már attól rosszul lesz, hogy nézi. Kicsit a versenyautózás is ilyen.

ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
"mint ahogy sokan gondolják" szerintem soha senki nem gondolta ezt, legfeljebb óvodás korában.
ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Akkor nem hallottál még vadászgépet 😅😅😅
ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
#8, én hallottam Kecskeméten, repülőnapon. De az más. Ott eleve fel sem merül, hogy egy ilyet elvezessek, legalább olyan szinten, hogy megmozdítsam. Egy versenyautó sokkal testközelibb, elérhetőbb.
ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Dolgoztam a Hungaroringen, azon kívül járok egy BMW GT csapathoz speciális munkákat végezni.
ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!