Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik azok az autók, amikhez...

Mik azok az autók, amikhez még "sokáig" lesznek bontott alkatrészek és egy viszonylag olcsón fenntartható?

Figyelt kérdés

Következőkre gondoltam, de nem tudom melyikhez milyen alkatrész elérések vannak:


Opel Astra G, H

Volkswagen Golf IV, Polo IV, Lupo

Ford Focus Mk2

Seat Arosa


Bármilyen ötlet jöhet.



ápr. 16. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Így van, amiből sok van. Van belőle bontott, meg az utángyártó cégeknek még megéri vele foglalkozni.

Nekem is nagyjából ezek ugranak be, esetleg Ceed, i30, amiből szintén nem kevés fut az utakon.

Egyébként pont a napokban lepődtem meg kicsit azon, hogy a H Astra is már olyan öreg autónak számít, hogy gyári alkatrészekből már a németországi központi raktárból sem lehet lerendelni, nincs. Így marad a bontott, meg az utángyártott. Az még valószínűleg jó darabig lesz.

ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"H Astra is már olyan öreg"

Hát igen 11 éve szűnt meg, 10 év a támogatás, utána ami van az van, de figyelmet nem fordít rá a gyártó. Azóta lement a J és a K Astra is jelenleg meg az L fut, de az már Peugeot alapon.

ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen európai autó amiből sokat gyártottak.

Azokhoz 30 év után is lesz szinte minden.

ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!