Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rizikós első motort venni 2...

Rizikós első motort venni 2 millióért?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag új Hondát néztem ki magamnak. Megbízhatóak, van benne nyomaték, nagyon tetszik kinézetre és pár éves, tehát rendelkezik biztonsági featureokkel, pl. ABS, csúszókuplung. Megengedhetem magamnak, maradna még félretett pénz. Pár ezer km 50 köbcentis után, első nagymotornak berizikózzam?

ápr. 28. 00:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor az, tökmindegy.
ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A rizikót úgy értem, hogy mivel kezdőmotor, statisztikailag nagyobb eséllyel dobom el, és mégiscsak 2 milliós motornál nem szép ha szét van horpadva. De légyszíves cáfoljatok meg, én csak érdeklődöm most.
ápr. 28. 23:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem állatkodsz vele,akkor kisebb eséllyel dobod el, de balesetek bármikor előfordulhatnak, akár az udvarban is feldöntheted, mert ezek kicsit nehezebbek mint egy 50-es motor.

De vehetsz olcsóbbat is,csak utána lehet ráköltesz annyit,amennyiből egy drágább, de problémamentesebbet veszel. Nekem az első nagymotorom 1,5 milla, de erősen közeledek a 2-höz, és ezek csak alkatrészek amiket magam is kitudtam cserélni,vagy felszerelni.

ápr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért elesni álló helyzetben vagy gyökkettővel szoktak többnyire az emberek. Az idomos motoroknál drága, ha nem szereted a karcot. Kuplung/fékkar, tükör, kormányvégsúly gyakorlatilag filléres költség. Ha meg mondjuk csúnyán horpad a tank, akkor elviszed jó szakemberhez, vagy bontóból keresel másikat. Blokkot meg ilyen kis sebességnél egy bukógomba is védi, de egy normális bukókeret még jobb.
ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!