Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hallottál már közelről verseny...

Hallottál már közelről versenyautót?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor nem érezted úgy, hogy te ebbe nem mernél beleülni?

Másnak nem mondtam, de legbelül úgy éreztem, hogy ez annyira erős, olyan szintű tudást követel, hogy ha felajánlanák sem mennék vele inkább.



ápr. 29. 23:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Csak utcait, de idegtépő, nem élvezetes.
ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal jobban értékelek egy régi amerikai V8-ast, vagy olasz V6-ost. Az használható autó, nem a pénzesek benzinpocsékolása.
ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Igen, F1-set, mikor anno az Andrássyn csapatták. Alig vártam, h elmenjen, nagyon zavaró volt a fülemnek.
ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
#13 Mert rendesen pörgetve pont az a frekvenciatartomány, mint a babasírás meg a mentőautó szirénája, amire alacsonyabb az ember hallásküszöbe, és hangosabbnak érzékeli.
ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hajjaj de mennyit.. mondjuk az itthon épített szakági versenyautók a fasorban sincsenek mondjuk az 1960-1990 közti pályaautóihoz képest. :)
ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már párat, ami valóban félelmetes és elképesztő volt az a dragster. Egy F1 vagy vadászkép meg sem közelíti azt. Olyan hangereje van, hogy a betonon pattog a 1,5 literes ásványvizes üveg 30m-re az autótól mikor túráztatják a motort. Mikor meg elindul, abban a 2 másodpercben amíg el nem távolodik legalább 1-200 m-re az "autó" egyszerűen nem látsz semmit, nem érzékeled a külvilágot mert felsűrűsödik körülötte a levegő a hangnyomástól.
ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Láttam már közelről sokféle autót, van amibe beleülnék simán, van amire azt mondom, hogy ha fizetnének sem. Régi bitang hangos F1-es autók de akár a nevelő kategóriás V8-asai is durvák voltak.


De mondjuk egy túraautó vagy GT autóba simán csapatnám egy Hungaroring szintű pályán ahol van hely bukni.


Amúgy nekem az F1 hangja nem hiányzik, TV-ben persze jó, de helyszínen 1,5 órán át hallgatni annyira már nem :D

ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én inkább attól félek, hogy csomó embernek van bitang erős autója. Itt panelok között is szokta Mustang csapatni, egyszer egy Merci-t dobtak el majdnem előttem. Hasonló mint az F1 Safety Car. Odalépett neki a hülyegyerek, azonnal kitört a hátulja. Ha az elektronika nem fogja meg és nagyobb gázt ad akkor simán letarolta volna a villamosra várakozó 20-30 embert.
ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Amúgy meg kérdés, mi a versenyautó. Én voltam egyszer nézőként Lada rallyn, anyukám mondta, hogy ne álljak a kordonhoz túl közel. Első kanyarban az egyik versenyző bele is hajtott a tömegbe.
ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Akkor lehet csak én vagyok rossz emberekkel körülvéve, de nem egy-két emberrel "vitatkoztam már össze" mivel szerintük a Forma 1 nem sport és azt ők is megtudnák, hogy mennek körbe-körbe egy pályán.

Voltam ralin is már, de a kérdés most inkább a Forma 1 és más hasonló kategóriáról szól.

A valóságban meg sokan tényleg a saját utcai autójukat sem tudják kordában tartani, nemhogy versenyautót vezetni, mégis az ilyeneknek a legnagyobb a szája sokszor.

ápr. 30. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!