Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány nélkül? Részletek...

Jogosítvány nélkül? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Szóval szombat kora délután megállítottak a rendőrök Mint a fentiből következtethető jogosítvány nélkül vezettem(Folyamatban van és kérlek titeket kiméljetek meg a "miért nem tudtál várni" dolgoktól tudom hülye voltam)

Szóval a kérdés az lenne, hogy míg a beidézésre várok tudom folytatni a jogosítványt?

Illetve ha igen és befelyezem mielőtt ezzel az egésszel kapcsolatban döntés születik és kapok mondjuk egy hónapos eltiltást akkor a már meglevő jogosítvánnyal mi lesz?



ápr. 30. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom eltiltás alatt gyakorlati órán sem vezethetsz. Kérdezd a sulit.


KRESZ-ed remélhetőleg nem évül el (2 év), folytatod később. Szopacs.

ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Miért álltál meg???
ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Órán nem te vagy a gépjármű vezetője, még forgalmi vizsgán sem. Szóval nyugodtan folytathatod. Természetesen ha kapsz egy kategóriától való eltiltást, akkor nem vizsgázhatsz addig, amíg az eltiltás tart.


De ha nem követtél el szabálysértést, ami miatt megállított a rendőr, hanem csak rutin ellenőrzés volt, akkor nem szoktak eltiltani, csak pénzbírság. Akkor tiltanak el, ha balesetet is sikerül okoznod jogsi nélkül.

ápr. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Viszont amit nem értek: minek itt kérdezed, ha van egy oktatód?
ápr. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy kategória szerzestol eltiltanak, így nem tudsz levizsgazni.

Ha tovább tart az eltiltás mint amennyi az idő limit a vizsgára akkor buktad.

ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt a jogsit már buktad. Majd 5 év múlva.
ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm folyamatosan jogsi nélkül vezetett, nem is tudom hány évre lett eltiltva, de annyi idő alatt már meglett volna a jogsija és annyi pénzből, amit büntetésként befizetett.
ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
#7 Meg amit ilyenkor nem értek azon túl, hogy nem éri meg, hogy amúgy egyáltalán miért gondolják az ilyen emberek, hogy ha még jogsijuk sincs, akkor van helyük az úton? Ez már a szociopátia határa.
ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég nagy pech. Nekem 5 éve van meg a jogsi és még sosem ellenőrizték, pedig egész sokat vezetek. Valószínűleg addig egyáltalán nem vezethetsz/folytathatod, amíg nem telik le az eltiltás.
ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudtál várni?
ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!